Директор Департаменту культури Діана Попова

Диана Попова

Попова Діна Олегівна

Щиро вітаю вас з відкриттям Bortniansky International Competition!

Приємно, що цей захід має ім’я великого українського композитора Дмитра Степановича Бортнянськго, адже саме його творчість значно вплинула на розвиток музичної культури України. Новий формат конкурсу Бортнянського для інструменталістів є наступним кроком пропагування духовної спадщини великого композитора.

Впевнена, що саме завдяки таким мистецьким змаганням, наша молодь отримає можливість для саморозвитку своїх професійних навичок у конкурентній боротьбі з українськими та зарубіжними виконавцями. Переконана, учасники конкурсу продемонструють високий рівень майстерності, адже беруть участь найкращі.

Надзвичайно вдячна організаторам цієї культурно-мистецької події за кропітку щорічну працю, яка підвищує рівень виконавської майстерності!

Не маю сумніву, що конкурс запам’ятається яскравими і натхненними виступами талановитих музикантів. Подарує насолоду від зустрічі з високим мистецтвом.

Бажаю членам журі – неупередженого суддівства, конкурсантам – жаги до перемоги, а глядачам – гарних вражень, приємного спілкування, добра та миру!

 

З повагою,

директор Департаменту культури Діана Попова