Світлана Сухомлинова

Светлана Сухомлинова

Учасникам та гостям VII Bortniansky International Competition                            

 Шановні друзі!

Рада вітати учасників та гостей на VII Bortniansky International Competition.

Постать нашого славетного співвітчизника посідає особливе місце в історії української культури, адже своєю творчістю, позначеною високою художньою та професійною якістю, він зумів підняти національне музичне мистецтво на загальноєвропейський рівень.

Хочу відзначити, що новий конкурс  виконує почесну місію популяризації інструментальної музики Дмитра Бортнянського і дасть можливість ще більшій кількості виконавців доторкнутися до музики композитора, який справедливо вважається гордістю та славою нашої держави. Приємно, що і в наші дні кращі традиції, закладені композитором, активно розвиваються і примножуються, здійснюючи неоціненний внесок у розвиток сучасного мистецького життя країни.

Метою діяльності Міжнародного благодійного фонду “ВІВАТ АРТ” є відкриття найбільш перспективних молодих музикантів та сприяння розвитку їх подальшої кар’єри. Звичайно, не всі учасники конкурсу стануть видатними майстрами, але завдяки Bortniansky International Competition вони отримають нові можливості для професійного зростання і навчаться завжди і в усьому прагнути до найвищого результату.

Переконана, що для кожного виконавця участь у Bortniansky International Competition стане важливим етапом на шляху до вершин Мистецтва, а здобутий досвід вони пронесуть крізь все своє творче життя.

Бажаю учасникам – переможних виступів, членам журі – цікавих відкриттів, а шанувальникам  – незабутніх вражень!

 

Хай Вам щастить!

 

З повагою,

Президент Міжнародного благодійного фонду «ВІВАТ АРТ»

Заслужений діяч мистецтв України

Світлана Сухомлинова