О конкурсе

Міжнародний інструментальний конкурс Євгена Станковича відрізняється тим, що в роботі бере участь сам Євген Федорович. Герой України, лауреат Державної премії України ім. Тараса Шевченка, академік Академії мистецтв, народний артист України, професор є Головою журі конкурсу.

Учасникам надається унікальна можливість не тільки познайомиться з творчістю, а й отримати заслужену нагороду з рук живого класика.

Засновником і організатором конкурсу є благодійний фонд «ВІВАТ АРТ» за сприяння Міністерства культури України та підтримкою Київської державної міської адміністрації, співорганізатори – Національна спілка композиторів України та Національний комітет музичного Ради / ЮНЕСКО.

Конкурс інструментальної музики /фортепіано, струнні, народні, духові та ударні інструменти/ поділений на такі номінації: Солісти, Фортепіанні ансамблі, Камерні ансамблі, Великі ансамблі, Оркестри в декількох вікових категоріях Молодшій, Середньої і Старшій груп від 5 до 32 років. Унікальною номінацією конкурсу є «Гра з оркестром» для піаністів, скрипалів, віолончелістів, флейтистів, кларнетистів та інших інструменталістів.

Євген Станкович – глибоко український композитор світового рівня: український – тому що національна константа є найважливішим джерелом його натхнення; світової – тому що творчі досягнення майстра вийшли за межі українського виміру і стали загальнолюдським надбанням.

Голова Оргкомітету

Світлана Сухомлинова

Президент Міжнародного благодійного фонду “ВІВАТ АРТ”, заслужений діяч мистецтв України, лауреат міжнародних конкурсів 

Співголова Оргкомітету

Леся Олійник

Проректор Національної музичної академії України ім.П.І. Чайковського, заслужений діяч мистецтв України, доктор філософії мистецтва, секретар правління Національної спілки композиторів України, Генеральний секретар Національного комітету Міжнародної Музичної Ради

Члени оргкомітету

Володимир Соболєв

Директор Міжнародного інструментального конкурсу Євгена Станковича

Надія Максименко

Директор Молодіжного центру культурно-естетичного виховання Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Влад Кустовський

Директор конкурсу по роботі з журі

Ірина Маслова

Директор конкурсу по роботі з учасниками

Олена Коніщева

Відповідальний секретар конкурсу композиторського мистецтва

Надія Кайда

PR-менеджер, відповідальний секретар конкурсу