Дмитро Остапенко – Генеральний директор Національної філармонії України, народний артист України, професор

Дмитро Остапенко

«Міжнародний інструментальний конкурс Євгена Станковича існує вже десять років, відіграє важливу роль у становленні та розвитку молодих музикантів. Вважаю, що отримати справедливо присуджену нагороду із рук класика сучасності, який є Головою журі цього конкурсу, дійсно, є вагомим подарунком долі. Впевнений, що для когось він став стартовим у його професійній діяльності. За багатьма учасниками й переможцями цього конкурсу спостерігаємо щороку від перших днів життя конкурсу. Оскільки, фінальні тури змагань відбуваються саме на головній академічній сцені країни – Національній філармонії України.

Дмитро Остапенко

Дмитро Остапенко

У Колонному залі імені Миколи Лисенка власну майстерність завжди представляють найкращі солісти та колективи. Музика Євгена Станковича, зокрема, часто тут звучить. Адже, філармонія продовжує інтегрувати сучасну музику в контекст власної репертуарної політики, в основі якої є класичні програми концертів. За анонсами всіх філармонійних подій можна стежити на офіційному сайті філармонії та на її сторінці в мережі Facebook. А ще насолоджуватися мистецтвом улюблених виконавців можна й у форматі онлайн.

Сподіваюся, що співпраця організаторів Міжнародного інструментального конкурсу Євгена Станковича та Національної філармонії України триватиме, а  молоді музиканти гідно продовжуватимуть найкращі традиції виконавської школи в України. Щиро бажаю всім успіхів, радості від музикування та маю надію на нові мистецькі зустрічі на сцені Колонного залу імені Миколи Лисенка!»