Гранд-концерт Міжнародного інструментального конкурсу Євгена Станковича очами журі

Нагадуємо, що 12 грудня 2020 року у Колонному залі ім. М.Лисенка Національної філармонії України за підтримки Українського культурного фонду та міжнародного благодійного фонду «ВІВАТ АРТ» відбувся Гранд–концерт лауреатів Міжнародного інструментального конкурсу Євгена Станковича за участю членів журі, переможців попередніх конкурсів та Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України під керівництвом Юрія Літуна.
Унікальна подія – пліч-о-пліч переможці та члени журі в одному концерті, з одним оркестром. Це надзвичайно важливий концерт, що проводиться вперше за всі роки існування конкурсу. Кожен з членів журі має власну думку, що стосується концерту та конкурсу в цілому.
«У мене шикарні враження від конкурсу і хочу висловити подяку тим, хто заснував цей конкурс, членам журі та всім учасникам», – сказав журналістам Юрій Василевич, член журі номінації «духові інструменти» та додав, – «Рівень учасників – потрясаючий, я не можу сказати, що це діти, це професійні музиканти. Виступ кларнетистів на Гранд-концерті – це підтвердження того, що участь в конкурсах спонукає до зростання рівня виконавців, їм потрібна сцена, потрібні конкурси».
організовано за підтримки Українського Культурного Фонду