Людмила Пруднікова

Людмила Пруднікова

Людмила Пруднікова – українська піаністка, заслужений діяч мистецтв, професор кафедри загального та спеціалізованого фортепіано Національної музичної академії імені П.І. Чайковського. З 2018 року – Голова журі Міжнародного інструментального конкурсу Євгена Станковича в номінації «фортепіано».

Людмила Пруднікова

Людмила Пруднікова

Професійну музичну освіту отримала в Київській державній консерваторії імені П. І. Чайковського (нині – Національна музична академія України ім. П. І. Чайковського) за спеціальністю «фортепіано», яку закінчила з відзнакою у 1969 році.

Багатогранну педагогічну та наукову роботу піаністка успішно поєднує з активною виконавською діяльністю, демонструючи масштабне музичне мислення, піаністичну довершеність, глибину художніх концепцій. Як піаністка, співпрацювала з видатними українськими диригентами – Веніаміном Тольбою та Олегом Тимошенко.

Людмила Петрівна є відомим викладачем в Україні та зарубіжжі. Величезний досвід творчої діяльності, педагогічний хист та наполегливість – запорука її успішної педагогічної праці. За роки педагогічної діяльності підготувала понад 150 виконавців. Випускники класу професора демонструють високій рівень фахової підготовки, працюючи у визнаних колективах та навчальних закладах України.

Українська піаністка бере активну участь у вдосконаленні сучасної методики навчального процесу, складаючи програми, репертуарні вимоги, індивідуальні плани. Постійно займається науково-організаційною роботою, виступаючи з доповідями на наукових кафедральних конференціях.

організовано за підтримки Українського Культурного Фонду