V Міжнародний інструментальний конкурс Євгена Станковича

 2017 рік.

V Міжнародний інструментальний конкурс Євгена Станковича. Саме в цьому конкурсі вперше учасники вибороли п’ять Гран-прі. Більше ніж 500 учасників з Канади, Норвегії, Білорусі, Арменії, Китаю, Малайзії та з усіх областей України.

«Я щасливий, що цьогоріч так багато музикантів виявили бажання взяти участь у конкурсі. Тішить, що маємо чимало талановитої молоді, особливо дітей, – сказав Євген Станкович і додав: «Знаєте, я вважаю, що в музиці немає переможених, а всі переможці! Бо музика – це Всесвіт, і кожен тут знаходить щось своє».

Унікальність цього музичного форуму у тому, що в його роботі, як голова журі бере участь сам Євген Федорович, Герой України, лауреат Державної премії України імені Тараса Шевченка, академік Академії мистецтв, народний артист України, професор. Учасники змагання мали можливість отримати нагороду з рук живого класика сучасної української музики.

V Міжнародний інструментальний конкурс Євгена Станковича відбувся за підтримки Міністерства культури України, Національного Музичного Комітету України Міжнародної Музичної Ради/ЮНЕСКО, Національної спілки композиторів України, Департаменту культури виконавчого органу Київської міської державної адміністрації та Міжнародного благодійного фонду «ВІВАТ АРТ».

організовано за підтримки Українського Культурного Фонду