Президент МБФ “ВІВАТ АРТ” Світлана Сухомлинова

Светлана Сухомлинова

Учасникам та гостям Х Міжнародного конкурсу  «PREMIER 2021»

Дорогі друзі!

Светлана СухомлиноваРада вітати всіх учасників та гостей Х Міжнародного конкурсу «PREMIER».

Щороку «PREMIER» радує нас, відкриваючи все нові і нові імена обдарованих виконавців академічного вокалу та хореографії. Кожен їх виступ – це величезна праця, емоційне напруження і, нарешті, тріумф або розчарування. Але розчарувань бути не повинно, бо участь у конкурсі надає унікальну можливість не тільки виявити свій артистичний потенціал, перевірити відповідність свого виконавського рівня світовим конкурсним стандартам, але і отримати свій, особистий професійний досвід.

Метою діяльності Міжнародного благодійного фонду “ВІВАТ АРТ” є відкриття найбільш перспективних молодих музикантів та сприяння розвитку їх подальшої кар’єри, надаючи їм можливість виступити на публічних конкурсах перед поважним журі, слухачами, засобами масової інформації та широкою музичною громадськістю.

Звичайно, не всі учасники конкурсу стануть видатними майстрами, але завдяки конкурсу «PREMIER» вони отримають нові можливості для професійного зростання і навчаться завжди і в усьому прагнути до найвищого результату.

Маю надію, що участь у конкурсі стане для багатьох молодих виконавців початком професійної кар’єри, a ті яскраві особистості, яких відкриє Х Міжнародний конкурс «PREMIER», сформують наше культурне життя в майбутньому.

Бажаю учасникам – переможних виступів, членам журі – цікавих відкриттів, а шанувальникам  – незабутніх вражень!

З повагою,

Президент Міжнародного благодійного фонду “ВІВАТ АРТ”                                   

Світлана Сухомлинова