Резюме. Студентський камерний оркестр Кропивницького музичного фахового коледжу

студентський камерний оркестр Кропивницького музичного фахового коледжу
Студентський камерний оркестр Кропивницького музичного фахового коледжу було засновано в 1997 році як творчу лабораторію, яка надавала можливість опанувати специфічним репертуаром і удосконалити навички колективної гри. З 2004 року колектив очолює заслужений діяч мистецтв України Наталія Хілобокова.
студентський камерний оркестр Кропивницького музичного фахового коледжу

студентський камерний оркестр Кропивницького музичного фахового коледжу

Протягом років творчого розвитку колектив перетворився на повноцінну концертну одиницю, виступи якого в місті та області завжди є значними культурними подіями. Репертуар камерного оркестру має широкий стильовий діапазон: від музики епохи бароко до сучасних творів.
Камерний оркестр постійно виступає на різних концертних майданчиках міста: на сцені обласної філармонії, в костьолі Святого Духу, бібліотеках, музеях, школах, та є учасником Всеукраїнських фестивалів «Травневі музичні зустрічі», «Нейгаузівські музичні зустрічі», академічної української музики «Класик-проект», виконавців на оркестрових струнних інструментах ім. Ю. П. Хілобокова. Високий професійний рівень колективу не раз був відзначений за межами Кропивницького під час гастрольних концертів в Україні.
У 2012 р. оркестр став лауреатом І премії на І Міжнародному інструментальному конкурсі Євгена Станковича (м. Київ), в 2016 р. здобув Гран-Прі на IV Міжнародному інструментальному конкурсі Євгена Станковича (м. Київ).
Історія камерного оркестру КМФК – це роки самовідданої праці студентів спеціалізації оркестрових струнних інструментів на чолі з його керівником. Це – репетиції, концерти, конкурси, перемоги. Це – наполегливе навчання та радість творчості!

організовано за підтримки Українського Культурного Фонду