Світлана Сухомлинова

Учасникам та гостям

VIIІ Міжнародного інструментального конкурсу Євгена Станковича

Дорогі друзі!

Рада вітати учасників та гостей VIIІ Міжнародного інструментального конкурсу Євгена Станковича.

Светлана Сухомлинова

Щороку конкурс Станковича радує нас, відкриваючи все нові і нові імена обдарованих виконавців інструментальної музики. Кожен їх виступ – це величезна праця, емоційне напруження і, нарешті, тріумф або розчарування. Але розчарувань бути не повинно, бо участь у конкурсі надає унікальну можливість не тільки виявити свій артистичний потенціал, перевірити відповідність свого виконавського рівня світовим конкурсним стандартам, але і отримати свій, особистий професійний досвід.

Метою діяльності Міжнародного благодійного фонду “ВІВАТ АРТ” є відкриття найбільш перспективних молодих музикантів та сприяння розвитку їх подальшої кар’єри. Для деяких учасників конкурс стане успішним дебютом, інші брали участь у ньому раніше. Однак, переконана, що для кожного він буде важливим етапом на шляху до вершин Мистецтва, а досвід, здобутий завдяки участі у ньому, вони пронесуть крізь все своє творче життя.

Звичайно, не всі учасники конкурсу стануть видатними майстрами, але завдяки конкурсу Станковича вони отримають нові можливості для професійного зростання і навчаться завжди і в усьому прагнути до найвищого результату.

Маю надію, що участь у конкурсі стане для багатьох молодих виконавців початком професійної кар’єри, a ті яскраві особистості, яких відкриє VIIІ Міжнародний інструментальний конкурс Євгена Станковича, сформують наше культурне життя в майбутньому.

Бажаю учасникам – переможних виступів, членам журі – цікавих відкриттів, а шанувальникам  – незабутніх вражень!

Удачі Вам!

З повагою,

Президент Міжнародного благодійного фонду “ВІВАТ АРТ”                                   

Світлана Сухомлинова