Інтерв’ю з Марією-Луізою Плєшаковою

Марія-Луіза Плєшакова

Талановитий музикант, учениця Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені Миколи Віталійовича Лисенка по класу фортепіано у професора Наталії Гриднєвої. Володарка Гран-прі ІІІ Міжнародного інструментального конкурсу Євгена Станковича в номінації «Гра з оркестром».  

Що для виконавця є найважчим: готуватися до конкурсу чи сам момент виступу?

– На мою думку і займатися багато важливо і виступати на самому концерті важко. І мені здається потрібно відпустити всі думки та переживання які є всередині і грати як відчуває душі і серце.

Давайте повернемось назад. В скільки років і де Ви розпочали навчатися грі на фортепіано?

– Я розпочала навчатися музиці в 5 років в Дитячій музичній школі №3 міста Києва, клас викладача Вікторії Дюбенко. Зараз навчаюсь в Київській середній спеціалізованій музичній школі імені Миколи Лисенка в класі викладача Наталії Гриднєвої.

Які у Вас плани на майбутню професійну діяльність?

–  Я займаюся з дитинства музикою і обрала це за професію. Хочу виступати на сцені перед публікою, грати складні твори, виступати з оркестром на різних сценах світового масштабу. 

Порада для учасників конкурсу, доповідь про свій шлях у музичному світі, про свої мрії та сподівання – Марія-Луїза ПЛЄШАКОВА, учасниця гранд-концерту (фортепіано), член журі Міжнародного інструментального конкурсу Євгена Станковича.

організовано за підтримки Українського Культурного Фонду