Фортепиано

Фортепіано – Соліст Місто Результат
Дебют    
Чжан Ченью Китай-Україна І премія
Дяченко Борис Київ І премія
Оспанова Варвара Київ ІІ премія
Піменова Аліса Київ ІІ премія
Шпітько Петро Одеса ІІІ премія
Білан Златислава Львів ІІІ премія
Молодша група А    
Макєєва Анастасія Київ І премія
Галинський Олександр Одеса І премія
Довніч Сергій Київ І премія
Козенко Герман Київ І премія
Воронов Назар Київ ІІ премія
Гончарук Анастасія Вінниця ІІ премія
Друзяк Катерина Миколаїв ІІ премія
Сарнавський Данііл Київ ІІ премія
Марченко Варвара Київ ІІІ премія
Моспан Олександра Одеса ІІІ премія
Соломаха Єва Київ ІІІ премія
Тихонова Софія Київ ІІІ премія
Федотова Катерина  Кропивницький ІІІ премія
Петренко Антоніна Київ Дипломант
Дереза Гліб Київ Дипломант
Кравченко Анастасія Одеса Дипломант
Петриченко Аннман-Наре Київ Учасник
Смичкова Катерина Київ Учасник
Тітова Емма Київ Учасник
Молодша група В    
Плошко Амєлія Київ І премія
Воднєва Діана Київ І премія
Дорош Софія Київ І премія
Покидайло Маргарита Київ І премія
Беньковська Дар’я Київ ІІ премія
Можаєва Ксенія Київ ІІ премія
Нецько Анастасія Львів ІІ премія
Савон Марія Київ ІІ премія
Семків Віра Львів ІІ премія
Тютюнник Михайло Бахмут ІІ премія
Хохич Мирослава Київ ІІ премія
Придатко Діана Краснопілля ІІІ премія
Усар-Чеа Стефанія США-Україна  ІІІ премія
Драч Варвара Конотоп Дипломант
Клезь Ольга Київ Дипломант
Чміль Ольга Київ Дипломант

23 листопада

Фортепіано – Солісти Місто Результат
Середня група С
Базенко Ілля Херсон ІІІ премія
Гаєвська Маргарита Київ І премія
Гребньова Кира Одеса ІІІ премія
Каленчук Яна Львів І премія
Клезь Ксенія Київ Дипломант
Курінна Ангеліна Київ ІІ премія
Мамецька Мілана Київ І премія
Риб’янець Лідія Київ Дипломант
Рябов Максим Полтава Дипломант
 
Собко Дарія Кролевець Дипломант
Суркова Софія Київ ІІ премія
Тарнопольська Катерина Київ Дипломант
Середня група D    
Суханов Олександр Кам’янське ІІ премія
Янушевський Павло Чернівці ІІ премія
Старша  група F    
Поліщук Анна Київ І премія
Фортепіанні ансамблі
Молодша група А
Баскакова Поліна – Богомаз Варвара Київ ІІІ премія
Молодша група В    
Шепета Стефанія – Торохтій Ніка Київ ІІІ премія
Середня група С    
Драч Варвара – Драч Олександра Конотоп ІІ премія
Смик Юлія – Гаєвська Маргарита Київ І премія
Мамецька Мілана – Данилевська Василіса Київ І премія
Фортепіанний квартет у складі:

Нестеренко Зоряна – Жиленко Софія

Коваленко Ірина – Кротик Анна

Київ І премія
Старша група Е
Фортепіанний ансамбль «ШО» у складі:

Шимко Євгенія – Оленченко Вікторія

Київ І премія
Старша група F    
Фортепіанний квартет у складі:

Юрчишина Ірина – Безп’ятко Марина Берьозова Валентина – Байбарза Віта

Гнівань ІІ премія