Струнные

Струнні – Камерні ансамблі
Молодша група В    
Белькова Ольга – арфа

Рудик Георгій – скрипка

Київ І премія
Середня група СD              
Ансамбль скрипалів “Vivo” Київ ІІІ премія
Старша група Е    
Камерний ансамбль у складі:

            Павлов Георгій – скрипка                  

          Табачніков Рем – фортепіано 

Київ ІІ премія
Камерний ансамбль “Con Morbidezza” у складі:

            Ківільов Микола – скрипка

            Боскіна Катерина – скрипка

            Ощепков Максим – альт

            Юрчак Василь – віолончель

Київ ІІ премія
Камерний ансамбль у складі:

            Гаврилова Анна – скрипка

            Яременко Ярина – скрипка

Київ Дипломант
Камерний ансамбль у складі:

Дзізінська Наталія – скрипка

Павлов Георгій – фортепіано

Київ Дипломант

23 листопада

Струнні – Солісти
Середня група С Місто Результат
Бухало Всеволод – скрипка Київ Дипломант
Герасименко Лана – скрипка Львів І премія
Лейбович Іван – скрипка Чернігів ІІІ премія
Недериця Сергій – скрипка Київ ІІ премія
Смольнікова Поліна – віолончель Бєларусь І премія
Шульженко Евєліна – скрипка Київ Дипломант
Старша група Е
Гончарова Юлія – скрипка Україна 1 премія
Старша  група F
Вернер Ульріке – скрипка Київ 1 премія
Струнні – Камерний ансамбль
Старша група F
Камерний ансамбль у складі:

          Софія Орловська – альт

          Олена Довгань – фортепіано

Одеса 1 премія
Камерний ансамбль у складі:

          Олена Краузе – скрипка

          Артем Калуцький – віолончель

          Олена Довгань – фортепіано

Одеса ІІІ премія
Струнні – Солісти
Дебют Місто Результат
Курдибаха Варвара – віолончель Київ І премія
Шердюкова Оксана – скрипка Хмельницький І премія
Кріль Варвара – скрипка Чернігів ІІІ премія
Молодша група А  
Коваленко Ела – скрипка  Чернігів І премія
Сітшаєва Зарема – скрипка Київ І премія
Желевський Георгій – скрипка Бориспіль ІІ премія
Ших Зоряна – скрипка Львів ІІ премія
Яновська Софія – віолончель Київ ІІІ премія
Молодша група В  
Пухальська Христина – скрипка Чернігів І премія
Альохіна Єкатерина – скрипка Харків ІІ премія
Хаддад Діана – скрипка Біла Церква ІІІ премія
Мех Єлизавета – скрипка Київ Дипломант