Победители 2018

РЕЗУЛЬТАТИ

VІ Міжнародного конкурсу вокальних ансамблів та хорів імені Дмитра Бортнянського

АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ    
Молодша група
Хори
   
Зразкова дитяча хорова студія духовної пісні «Фантазія» Тернопіль ІІ премія
Зразковий хор «Фантазія» Берислав ІІІ премія
Хор “Ліра” Харків Дипломант
Хор “Академія” Київ ІІ премія
Спец премія – Кращому солісту – Марія Ван Хоф
Хор «Шкільний корабель» Київ ІІІ премія
Хор «Веселка» Вінниця І премія
Середня група
Малі вокальні ансамблі
   
Вокальний ансамбль «Оксамит» Кропивницький ІІІ премія
Вокальний ансамбль Львівського Музичного Коледжу
ім. С.П. Людкевича
Львів І премія
Хорові вокальні ансамблі    
Вокальний ансамбль”СВІРЕЛЬ” Мінськ ІІІ премія
Жіночий хор «Anima» Харків ІІІ премія
Камерний жіночий хор “Eternita” Рівне ІІ премія
Сольні вокальні ансамблі    
Вокальний дует «ІрДіана» Київ ІІ премія
Спец премія – Кращому концертмейстеру – Світлані Матвієнко
Академічний студентський хор КНУКіМ “ANIMA” Київ І премія
Спец премія – Наталії Кречко – Диригентський дебют з Академічним камерним хором імені Д.Бортнянського
Хор Житомирського музичного училища ім. В.С. Косенка Житомир  
Хоровий колектив «Барви» Миколаїв ІІІ премія
     
Старша група
Сольні вокальні ансамблі
   
Вокальний ансамбль студентів ЛНМА ім. М.Лисенка Львів ГРАН-ПРІ
Спец премія – Кращому концертмейстеру – Лілія Дацина
Малі вокальні ансамблі    
Народний аматорський жіночий вокальний ансамбль
викладачів хорової школи «Пастораль»
Кам’янець-Подільський ІІІ премія
Хори    
Народна хорова капела «Натхнення» Славутич ІІІ премія
Народний Художній колектив “Камерний хор ім. О. Петросяна” НТУ “ХПІ” Харків І премія
Спеціальна премія – Кращому солісту – Ірині Тарасенко
Спец премія – Максиму Сидорову – Диригентський дебют з Академічним камерним хором імені Д.Бортнянського
НАРОДНИЙ ВОКАЛ    
Середня група
Малі вокальні ансамблі
 
Ансамбль бандуристів «Вишневий цвіт» Київ ІІІ премія
Ансамбль народної пісні «Терниця» Житомир І премія
Хорові вокальні ансамблі    
Вокальний ансамбль «Ad libitum» (при Українському народному хорі ім. С. Павлюченка) Київ І премія
Старша група Хори  
Ансамбль народної пісні «Надія» при громадський організації «Харківське обласне відділення Української спілки в’язнів-жертв нацизму» Харків ІІІ премія
Спеціальна премія – За артистизм та відданість вокальному мистецтву
Народний аматорський ансамбль народної пісні «Родовід» Камінь-Каширський І премія

Спеціальні нагороди
від Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського
за диригентську майстерність нагороджується Наталія Кречко (Київ)
за диригентську майстерність нагороджується Максим Сидоров (Харків)
за краще виконання української народної пісні в обробці М. Кречка «Коломийки»
нагороджується Академічний студентський хор КНУКіМ «ANIMA» (Київ)