Фортепиано

БУДИНОК АРХІТЕКТОРІВ

22 листопада

Фортепіано – Соліст

10.00 – 11.20

Дебют  
  Білан Златислава Львів
  Дяченко Борис Київ
  Оспанова Варвара Київ
  Піменова Аліса Київ
  Шпітько Петро Одеса
  Чжан Ченью Китай-Україна
  Молодша група А  
  Воронов Назар Київ
  Галинський Олександр Одеса
  Дереза Гліб Київ
  Довніч Сергій Київ
  Друзяк Катерина Миколаїв
  Козенко Герман Київ
  Кравченко Анастасія Одеса

11.50 – 13.00

Липинська Анжела Одеса
  Макєєва Анастасія Київ
  Марченко Варвара Київ
  Моспан Олександра Одеса
  Петренко Антоніна Київ
  Петриченко Аннман-Наре Київ
  Сарнавський Данііл Київ
  Смичкова Катерина Київ
  Соломаха Єва Київ
  Степаненко Артемій Одеса
  Тітова Емма Київ
  Тихонова Софія Київ
  Федотова Катерина  Кропивницький

13.30 – 14.30

Молодша група В
  Беньковська Дар’я Київ
  Воднєва Діана Київ
  Дорош Софія Київ
  Драч Варвара Конотоп
  Клезь Ольга Київ
  Можаєва Ксенія Київ
  Нецько Анастасія Львів
  Плошко Амєлія Київ
  Покидайло Маргарита Київ

15.00 – 16.00

Придатко Діана Краснопілля
  Савон Марія Київ
  Семків Віра Львів
  Тютюнник Михайло Бахмут
  Усар-Чеа Стефанія США-Україна 
  Хохич Мирослава Київ
  Чміль Ольга Київ

23 листопада

Фортепіано – Солісти

12.00 – 13.30

Середня група С  
  Базенко Ілля Херсон
  Гаєвська Маргарита Київ
  Гребньова Кира                   Одеса
  Каленчук Яна Львів
  Клезь Ксенія Київ
  Курінна Ангеліна Київ
  Мамецька Мілана Київ
  Риб’янець Лідія Київ
  Рябов Максим Полтава

14.00 – 15.00

 
  Собко Дарія Кролевець
  Суркова Софія Київ
  Тарнопольська Катерина Київ
  Середня група D  
  Суханов Олександр Кам’янське
  Янушевський Павло Чернівці

15.30 – 16.30

Старша  група Е
  Іваницький Марк Київ
  Старша  група F  
  Поліщук Анна Київ
  Фортепіанні ансамблі

17.00 – 18.00

Молодша група А  
  Баскакова Поліна – Богомаз Варвара Київ
  Молодша група В  
  Шепета Стефанія – Торохтій Ніка Київ
  Середня група С  
  Драч Варвара – Драч Олександра Конотоп
  Смик Юлія – Гаєвська Маргарита Київ
  Мамецька Мілана – Данилевська Василіса Київ
  Фортепіанний квартет у складі:

Нестеренко Зоряна – Жиленко Софія           Коваленко Ірина – Кротик Анна

Київ
  Старша група Е  
  Фортепіанний ансамбль «ШО» у складі:

Шимко Євгенія – Оленченко Вікторія

Київ
  Старша група F  
  Юрчишина Ірина – Безп’ятко Марина Берьозова Валентина – Байбарза Віта Гнівань