Народна хорова капела «Натхнення» (Славутич)

Керівник хору – Дмитро Приходчук

Концертмейстер – Оксана Приходчук

Народна хорова капела «Натхнення» створена у 2003 році. Захопленість, працьовитість, бажання вдосконалюватися, досягати більш високих результатів у виконанні творів – такі якості притаманні цьому колективу.

У взаємному розумінні, у різних епохах, різноманітних стилях та жанрах колектив натхненно працює під керівництвом талановитого наставника Дмитра Вікторовича вже 15 років. Він постійно оновлює і робить ширшим свій репертуар, освоюючи і класику, і духовну музику. З такою самою легкістю колектив вдається до обробок народних пісень, водночас не забуваючи про сучасних композиторів.

Різні за тембром голоси – сопрано, альти, тенори, бас – вишиковуються, створюючи певну гармонію. Досягається все це завдяки кропіткій праці. Дмитро Вікторович зумів розвинути у хористів вміння демонструвати витончене темброве звучання, емоційне відображення репертуару та виконавську майстерність. Він прагне розкрити природну обдарованість та прихований потенціал кожного учасника хору, шляхом індивідуальної роботи з кожним із них.

Народна хорова капела «Натхнення» – учасник багатьох загальноміських культурно-мистецьких подій та концертів міста, офіційних заходів у Залі урочистих подій міськвиконкому.

Любов до класичної музики об’єднує та згуртовує в один дружний колектив працівників установ міста, ДСП «Чорнобильська АЕС» та ВП «Атомремонтсервіс». Сьогодні колектив налічує – 20 чоловік.

У перспективі  колективу  – нові голоси, нові пісні, нові концерти, нові здобутки.