Народний аматорський ансамбль народної пісні «Родовід» (Камінь-Каширський)

Художній керівник і диригент – Людмила Довгун

 

Колектив створений у 1986 році, із 1997 року працює  під  керівництвом заслуженого працівника культури України – Людмили Василівни Довгун.

Ансамбль народної пісні «Родовід» брав участь  у IV Міжнародному слов’янському фестивалі «Коляда» (м.Рівне), у I – Міжнародному фестивалі українського фольклору «Берегиня» (м.Луцьк), двічі був учасником на святі української  культури «Співуча Берестейщина» (м.Брест, Республіка Білорусь). Окрім того, «Родовід» є володарем перехідного кубку імені Анатолія Шапова.

У 2005 році народний аматорський ансамбль народної пісні «Родовід» став Лауреатом обласної іменної премії у галузі літератури, культури і мистецтва у номінації імені Степана Кривенького – за розвиток та збагачення пісенних традицій Волині, активну творчу діяльність і високий художньо-виконавський рівень концертних програм.

Колективом  зроблено  чимало, щоб його творчий доробок почув увесь світ. А тому, у 2008 році здійснено запис творів на компакт-диск у Національній радіокомпанії України і ці пісні прийняті до золотого фонду Українського радіо.

Ліцензійний компакт-диск 1000 примірників вийшов першим стартовим тиражем.

У 2014 році «Родовід» було запрошено до студії першого національного Каналу на зйомки телепередачі «Фольк-music».