Народний художній колектив «Камерний хор ім. О. Петросяна» НТУ «ХПУ» (Харків)

Керівник хору – Максим Сидоров

Хормейстер – Руслана Сидорова

 

Народний Художній Колектив «Камерний Хор імені Олександра Петросяна» Національного Технічного Університету «Харківський Політехнічний Інститут» започаткований О. Польщіним у 50-х роках, а далі знаходився  під керівництвом таких відомих хормейстерів, як В.С. Палкін і О.П. Петросян. За досить  короткий час виконавська майстерність участників досягла високого рівня, і колектив зайняв почесне місце у хоровому житті міста і за кордоном.

В наш час хором керують Сидоров Максим Александрович, викладач ХССМШ-і; аспірант кафедри хорового диригування ХДУМ (клас проф. Мирошніковой А.А); хормейстер – Сидорова Руслана Владимирівна, викладач ХССМШ-і; випускниця кафедри хорового диригування ХДУМ (клас проф. Палкина В.С.).

В репертуарі хору різноманітна музика: це і світські, і духовні, і народні пісні та їх обробки,пісні різних народів і традицій, приклади як класичних творів, так і твори сучасних  авторів. Незважаючи на аматорський статус, камерний хор, який більшою своєю часткою  складається з людей, які мають технічну, а не музичну освіту, тримається на достойному рівні серед професійних академічних колективів.

Колектив веде активну концертну діяльність, приймає гостей з різних країн, є лауреатом багатьох міжнародних конкурсів в Україні та за кордоном. За останні роки це Харків, Одеса, Румунія, Молдова, Греція.