Вокальний ансамбль «Свірель» (Мінськ)

Мінський державний коледж мистецтв, Бєларусь

Викладач – Світлана Кунцевич

Вокальний ансамбль «Свірель» був створений в 2015 році на базі хорового відділення УО «Мінський державний коледж мистецтв».

Учасниками ансамблю є дівчата від 16 до 29 років, які навчаються на спеціальності «Диригування (академічний хор)», а також випускники та викладачі коледжу.

В репертуарі колективу – духовна і світська музика, обробки народних пісень, твори сучасних авторів.

Колектив є лауреатом міжнародних конкурсів, серед них:

  • Міжнародний конкурс хорових і вокальних колективів «Магутни Божа» – Лауреат I ступеня в категорії «Академічні вокальні ансамблі» (м Могилів, Білорусь, 2017р.).
  • Міжнародний фестиваль-конкурс духовної музики хорових колективів «Зимова казка» – Диплом Лауреата I ступеня в категорії «Народна музика» і Диплом Лауреата III ступеня в категорії «Сучасна духовна музика» (м.Санкт-Петербург, Росія, 2018 р.).
  • XVII Міжнародний фестиваль православних піснеспівів “Коложской Благовіст” Лауреат III ступеня в категорії «Світські аматорські хори та ансамблі» (м Гродно, Білорусь, 2018 р.).

         

Вокальний ансамбль «Свірель» – колектив з багатим потенціалом, який постійно знаходиться в стані творчого пошуку. У концертному виконанні колектив прагне зберегти вірність «духу і букві» виконуваних творів, дає можливість відчувати і піднесену поетику слова, і найтоншу палітру музичних відтінків. Звукова забарвлення ансамблю дозволяє відчути теплоту, м’якість і проникливість звучання дівочих голосів.

Засновником і керівником колективу є випускниця Білоруської державної академії музики, лауреат міжнародних конкурсів, володар Почесного знака Святої Татіани, магістр мистецтв Світлана Кунцевич.