Академический вокал

ВОКАЛЬНІ АНСАМБЛІ
категорія A

Вокальний дует: Лось Святослав – Лось Олексiй Київ    І премія

 

ВОКАЛЬНІ АНСАМБЛІ
категорія B

Вокальний ансамбль «Companelli» Славута

 

І премія
Вокальний дует «Веселка»:

Кравченко Валерія – Лещенко Антоніна

Черкаси ІІ премія

                                         

ВОКАЛЬНІ АНСАМБЛІ                                                          категорія С, D             

Вокально-хоровий ансамбль «Канцона»  Миколаїв

 

І премія
Вокальний квартет:

Петюх Вікторія – Луговська Анастасія

Поплавський Микола – Левченко Анна

 

Житомир

 

ІІ премія

Вокальний ансамбль «Казка»                                                      Черкаси ІІ премія
Вокальний ансамбль «Реприза» Ямниця

 

ІІ премія

 

МОЛОДШІ ХОРИ

Молодший хор «Веселка» Вінниця

 

І премія
Молодший хор «Ніколка» Київ

 

ІІІ премія

 

СТАРШІ ХОРИ

Старший хор «DoraDo» Київ

 

ІІ премія
Старший хор «Едельвейс»  Харків

 

ІІ премія
Зразковий хор старших класів «Весна» Вінниця

 

ІІ премія
Старший хор ДМШ №2 імені Святослава Ріхтера Житомир ІІІ премія

 

ПРОФІ

Молодіжний хор «Світич» Ніжин

 

Гран-прі

                                                  

СОЛІСТИ                                           Камерний вокал         

Подоляк Мар’ян Дрогобич І премія
Чжао Чун Китай ІІ премія
Вединякін Максим Київ ІІ премія
Кузик Роксолана Дрогобич ІІІ премія
Сильницкий Евгений Миколаїв      ІІІ премія
     

 

СОЛІСТИ                                                  Оперний вокал                                        

Ши Шучао Китай І премія
Новак Ілона Одеса І премія
     
Кнігницька Марія Одеса ІІ премія
Тимошенко Дарья Чугуєв ІІ премія
     
Завгородний Сергій Суми ІІІ премія
Кухта Ярослав Одеса ІІІ премія
Ян Інши Китай ІІІ премія
     
Лун Цюянь Китай Дипломант
Жеребчук Єлизавета Київ Дипломант
Приймак Тетяна                            Вінниця Дипломант
     
Бевз Олена Львів Учасник
Григорук Анжеліка Липовець Учасник
Данканич Ганна Ужгород Учасник

 

 

СОЛІСТИ                                                                                                          категорія А

 

Качанова Софія Харків І премія
Мазіна Олександра Суми ІІ премія
Чурпіта Софія Березань ІІ премія
Леоненко Марія Житомир ІІІ премія
Шуляк Станіслав Березань ІІІ премія
Герасимчук Роман Чернігів Дипломант
Маноля Жанна Київ Дипломант
Масловська Каміла Житомир Дипломант
Бабенко Ксенія Київ    Учасник
Гахарія Софія Київ    Учасник
Мітіш Поліна Київ Учасник

СОЛІСТИ                                                                                                               категорія   В

 

Сапай Віктор Дніпро     Гран-прі
Єрьоміна Олександра Київ І премія
Клименко Альона Миколаїв І премія
Чайка Анна Славута І премія
Корнівський Герман Київ ІІ премія
Борисова Олександра Київ ІІ премія
Гладкій Ірина Черкаси ІІ премія
Григорук Марія Бровари ІІ премія
Осипчук Єлизавета Київ ІІ премія
Токова Анастасія Черкаси ІІ премія
     
Носенко Софія Ужгород ІІІ премія
Приходько Олександр Суми ІІІ премія
Свириденко Ніна Житомир ІІІ премія
Хруставка Юлія Чортків ІІІ премія
Яцечко Анастасія Київ ІІІ премія
Дехтяренко Софія Київ Дипломант
Іотова Оксана Бровари Дипломант
Мисник Тетяна Житомир Дипломант
Опанасенко Валерія Глухів Дипломант
Тарусов Андрій Суми  Дипломант
Уральцев Олег Житомир Дипломант
Бойко Олександр Київ Учасник
Венгер Марія Житомир Учасник
Коротинська Катерина Дніпро Учасник
Мітіш Юлія Київ Учасник
Терцагі Захарова Еліза-Наталія Київ   Учасник
Шнирьова Агата Київ   Учасник

СОЛІСТИ                                                                                      категорія С                  

Колисан Дарья Миколаїв І премія
Ємельянова Елизавета Сєвєродонецьк І премія
Саварина Анастасія Ужгород        ІІ премія
     
Голенач Альбіна Рубіжне ІІІ премія
Кондакова Анна Херсон ІІІ премія
Короленко Андрій Суми ІІІ премія
Кунак Анастасія Ужгород ІІІ премія
Товста Валерія Кропивницький ІІІ премія
Шумська Наталія Дніпро ІІІ премія
     
Боднарчук Анастасія Ямниця         Дипломант
Голосніченко Юлія Суми Дипломант
Князєв Олександр Запоріжжя Дипломант
Ковальчук Ніна Черкаси Дипломант
Козлова Ольга Запоріжжя Дипломант
Кохась Сюзанна Черкаси Дипломант
Ніконов Віталій Суми Дипломант
Стегура Олександра Ужгород Дипломант
Страхов Юрій Бровари Дипломант
Петрук Валентина Чернігів Дипломант
Тимощук Марина Вінниця Дипломант
Шевцова Катерина Сватове Дипломант
     
Абу Анзех Дана Харків            Учасник
Гузинець Дар’я Ужгород Учасник
Данилюк Владислава Кропивницький Учасник
Загребельна Анна Бровари Учасник
Капустян Вікторія Маріуполь Учасник
Купрійчук Анжеліка Київ Учасник
Коломієць Андрій Сєвєродонецьк Учасник
Литвиненко Владислав Чернігів Учасник
Падун Максим Житомир Учасник
Пахомова Надія Житомир Учасник
Петечел Андріана Ужгород Учасник
Судак Ольга Дніпро Учасник