Эстрадный вокал

ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ СОЛІСТИ

КАТЕГОРІЯ А

ПІП Місто   Композиція
1 Безкоровайна Віолетта Київ ІІІ премія Муз. Гурту “Queen” «Попурі
3 Гарбузюк Ольга Київ І премія Гурт «Степ» «Смажений кабанчик»
4 Голованова Анна Градизьк ІІІ премія How Far I’ll Go
5 Забігай Олександра Градизьк ІІ премія Джон Леннон, Пол Маккартни “Oh! Darling”
7 Кириленко Вероніка Чернігів І премія К.Комар «Намалюй»
8 Куц Анастасія Київ ІІ премія Елла Фітцджеральд «Summertime»
9 Пасько Марія Полтава ІІІ премія В.Колесников «Маленький кораблик»

КАТЕГОРІЯ В

 1 Азаренко Анна Харків Дипломант Є.Даймонд «Welcome to the city»
2 Барановська Марія Харків ІІ премія М.Барановская «Расскажи друзьям»
3 Буряк Даніїл Чернігів ІІІ премія Неаполітанська народна пісня «Santa Lucia», обр.Т.Коттрау
4 Величко Вікторія Миргород І премія Христина Соловій «Хто,як не ти»
5 Карпенко Поліна Дніпро ІІ премія Chirsina Aguilera Hurt
6 Кешаварз Карина Київ Дипломант Злата Огнєвич Зозуля
7 Льопа Єва Кременчук І премія Фредди  Меркьюри Somebody to love-Queen
 8 Махиня Марія    ІІ премія Цвіте терен
9 Пархоменко Софія Харків   Кьяр  «Angel»
10 Саїк Ірина Київ Дипломант Л.Попернацький, сл.В.Матвієнка «Кіт рудий»
11 Сапата Олександра Київ Дипломант Океан Ельзи «Не твоя війна»
12 Сиротенко Аріадна Градизьк ІІІ премія Сэм Уоттерс, Луис Бианканиэльо “I Surrender”
13 Токова Анастасія Черкаси Дипломант Андрій Кузьменко «Сам собі країна»
14 Хоменко Ксенія Полтава Дипломант А.Марусич «Омріяна земля»
15 Щербак Ольга Київ Дипломант В.Шабашевич, сл.В.Крищенко «Усміхнися мені»
16 Баліцька Катерина Біла Церква ІІ премія Генрі Крігер, Скотт Катлер, Енн Превен і Бейонс «Listen»
17 Баліцька Єлизавета Біла Церква ІІІ премія Van den Bogaerde, Sia Furler, Ariel Rechtshaid «Strange Birds»
18 Карімі Юлія Київ І премія cover-пісні  Fergie «A little party never killed nobody»
19 Македонська Анна Черкаси ІІІ премія Wiggle

КАТЕГОРІЯ С

ПІП Місто   Композиція
1 Бабанська Анна Киів Дипломант  
2 Дишлева Елеонора Миргород ІІ премія Олег Скрипка «Країна мрій»
3 Кузьменко Анастасія Київ Дипломант Ігор Ніколаєв «Там нет меня»
4 Лизогуб Дионисий Черкаси І премія М.Магомаєв, сл. Г.Козловського «Синяя вечность»
5 Лисенко Яна Прилуки ІІІ премія Микола Мозговий «Материнська любов»
6 Макс Олександра UK, London ІІ премія Malena Erman – La voix
7 Мартинова Марія Київ ІІІ премія  Gwyneth Paltrow – Coming Home
8 Матвієнко Юлія Коростень Дипломант Demi Lovato «Stone Cold»
 9 Морозов Микола Чернігів   І премія Shawn Mendes – Mercy
10 Степаненко Борислав Київ ІІІ премія Frank Sinatra «New York, New York»
11 Федоряка Владислав Черкаси ІІІ премія Укр. нар. пісня «Подоляночка»
12 Федченко Катерина Бровари Дипломант Джамала 1944
13 Шпильова Софія Київ Дипломант Х.Агілера, М.Ронсон «Hurt»
14 Шутька Дарина Глобине Дипломант К.Комар «Змінити все»
15 Юрчило Христина Надвірна ІІ премія Уітні Хьюстон «I will always love you»
16 Янцевич Марія Умань ІІ премія  
17 Жуковська Кристина   ІІІ премія Alessandra Amoroso – Stupida

КАТЕГОРІЯ D

ПІП Місто   Композиція
1 Герасименко Аліна Запоріжжя І премія Megan Trainor «All About That Bass»
2 Штегеран Катерина Вінниця ІІ премія В.Івасюк «Два перстені»

КАТЕГОРІЯ Е

ПІП Місто   Композиція
1 Курудімова Катерина Київ ІІ премія Альбіноні «Адажіо»
2 Ровенко Микола Івано-Франківськ І премія Bruno Pelletier «Le temps des cathedrals»
3 Філімонова Анастасія Луцьк  Дипломант А.Горчинський, сл. А.Татаренко «Червона троянда»

ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ  АНСАМБЛІ

КАТЕГОРІЯ А

Назва Місто   Композиція
1 Вокальний дует: Івашина Ангеліна – Коровіна Єва Київ ІІ премія  ДЖАЗОЧКА
2 Вокально-інструментальний ансамбль “Співучий Квітничок” Київ ІІ премія  УКРАЇНА  МИЛА БАТЬКІВЩИНА 

КАТЕГОРІЯ В

Назва Місто   Композиція
3 Вокальний дует: Бондаренко Олександра – Гринь Уляна Київ Дипломант   
 4 Вокальний дует «Ельві»: Елеонора Дишлева – Вікторія Величко Миргород І премія   
 5 Вокальний дует:  Юнес Аліса – Костовецька Поліна Київ Дипломант  
 6 Вокальне тріо «Дети искусства»: Азаренко Анна – Барановська Марія – Пархоменко Софія Харків ІІІ премія 1. Всё зависит от нас 2. Sing, Sing, Sing
7 Вокальний ансамбль Lucky girls band Черкаси І премія 1)сл. и муз. D.Reynolds аранж. Mark Brymer, переложение Марины Хомик “Believer” 2) муз. С. Бакай, вір. С. Маєрчук, С. Бакай – Відчини своє сердце

КАТЕГОРІЯ С

Назва Місто   Композиція
 8 Вокальний дует «ВАТРА»: Соловйова Настя – Зорський  Артем Умань   І премія  Трипільська веснянка

КАТЕГОРІЯ D

Назва Місто   Композиція
9 Вокально-інструментальний ансамбль «Эrim Perlemor» Київ  ІІІ премія I crossed the night