Хореография

КАТЕГОРІЯ А
  ПІП Місто/школа К-сть уч. Назва Примітки
1 Школа-студія балету Наталії та Олександра Донець Київ, анс Мінкус «Чікіта» муз. з Варіації Кітрі, балет «Дон Кіхот» ІІІ премія
2 Спасьонова Алісія Харків,

Дитяча балетна студія “Princess”

соло Варіація Сильфіди з балету «Сильфіда» ІІ премія
3 Лютова Анна Харків,

Дитяча балетна студія “Princess”

соло Варіація Коломбіни з балету «Арлекінада» ІІ премія
4 Ансамбль Івано-Франківської дитячої хореографічної школи Івано-Франківськ анс «Метелики» ІІІ премія
5 Марченкова Олеся Київ

Школа-студія балету Наталії та Олександра Донець

соло Вариация на музыку из балета “Фея Кукол” ІІІ премія
6 Федусенко Марія Київська дитяча хореографічна школа № 1 соло П.Чайковський Варіація Феї Крихітки з балету «Спляча красуня» ІІ премія
7 Ющак Варвара Київ

Школа-студія балету Наталії та Олександра Донець

соло А.Понкієллі Варіація з дзвіночками ІІІ премія
8 Хижняк Аліна Івано-Франківська дитяча  хореографічна  школа соло Хореографічна композиція «В саду» ІІІ премія
9 Хореографічний колектив «Самоцвіти» Київ анс «Танок пастушок» І премія
10 Ансамбль класичного танцю «Ярославна» Київ анс П.Чайковський «Перші кроки» ІІ премія
11 Дитяча балетна студія “Princess” Харків анс Лео Деліб «Піцикато» ІІ премія
12 Ансамбль Івано-Франківської дитячої хореографічної школи Івано-Франківськ анс «Класичний колорит» ІІ премія
13 Федусенко Марія Київська дитяча хореографічна школа № 1 соло П.Чайковський Варіація Феї Канарки з балету «Спляча красуня» І премія
14 Школа-студія балету Наталії та Олександра Донець – Київ анс Шостакович Вальс “Птицы” І премія
КАТЕГОРІЯ В
  ПІП Місто/школа К-сть уч. Назва  
1 Ансамбль Івано-Франківської дитячої хореографічної школи Івано-Франківськ анс Л.Мінкус Вальс з балету «Баядерка» ІІ премія
2 Дячок Даніела Хмельницький соло Л. Деліб Варіація ляльки з балету «Копелія» ІІІ премія
3 Зубко Дарина Харків, Дитяча балетна студія “Princess” соло «Перлина сходу» ІІІ премія
4 Петренко Вероніка Київ, Totem dance соло «Піцикато» з балету «Арлекінада» Дипломант
5 Шинкаренко Ярослава Харків, Дитяча балетна студія “Princess” соло Варіація «Дзвіночок» Дипломант
6 Чижик Марина Київ, BRIZE ballet studio соло Варіація Аврори з балету «Спляча красуня» Дипломант
7 Ковтун Дарина Івано-Франківська дитяча  хореографічна  школа соло Л. Мінкус Варіація Амурчика з балету «Дон Кіхот» Дипломант
8 Петришин Софія Івано-Франківська дитяча  хореографічна  школа соло П. Чайковський Варіація принцеси Флорини з балету «Спляча красуня» ІІІ премія
9 Проніна Діана Івано-Франківська дитяча  хореографічна  школа соло Л. Мінкус Варіація з балету «Баядерка» Дипломант
10 Пронюк Софія Івано-Франківська дитяча  хореографічна  школа соло П. Чайковський Варіація Феї Щедрості з балету «Спляча красуня» Дипломант
11 Соколова Марія Київська дитяча хореографічна школа № 1 соло П. Чайковський Варіація Феї Строгості з балету «Спляча красуня» ІІ премія
12 Сив’юк Анастасія Київська дитяча хореографічна школа № 1 соло П. Чайковський Варіація Феї Ніжності з балету «Спляча красуня» І премія
13 Сапко Анастасія – Татаркіна Єлизавета Київ, Ансамбль класичного танцю «Ярославна» дует Цезар Пуні Варіація двох Перлин з балету «Коник-Горбоконик» І премія
14 Кальченко Олександра Київ, Totem dance соло Варіція Феї ніжності з балету «Спляча красуня» ІІ премія
15 Тімоніна Олександра  Харків, Дитяча балетна студія “Princess” соло Варіація з лялькою ІІІ премія
16 Чижик Марина Київ, BRIZE ballet studio соло Варіація Кітрі з балету «Дон кіхот» ІІ премія
17 Петришин Софія – Ковтун Дарина Івано-Франківськ дует Р.Дріго Варіація з балету «Арлекінада» ІІІ премія
18 Пронюк Софія – Проніна Діана Івано-Франківськ дует А. Понк’єллі Варіація «З дзвіночками» ІІ премія
19 Ансамбль Київської дитячої хореографічної школи № 1 Київська дитяча хореографічна школа № 1 анс П.Чайковський Танець сніжинок з балету «Лускунчик» І премія
20 Ансамбль Івано-Франківської дитячої хореографічної школи Івано-Франківськ анс С.Рахманінов «Класична полька» ІІІ премія
КАТЕГОРІЯ С
  ПІП Місто/школа К-сть уч. Назва  
1 Яковенко Вероніка Київ, ДШМ №4 соло А.Адан Варіація 3-їодаліски з балету «Корсар», 2й акт І премія
2 Масленченко Олександра Київ, ДШМ №4 соло Л.Мінкус 4-та Варіація з балету «Пахіта» ІІ премія
3 Стасько Ярина Івано-Франківська дитяча  хореографічна  школа соло Адан Варіація з балету «Корсар» ІІ премія
4 Сапко Марія Київ, КДШМ №2 ім.М.І.Вериківського, ансамбль класичного танцю «Ярославна» соло Цезар Пуні Варіація з балету «Дочка Фараона» ІІІ премія
СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ
КАТЕГОРІЯ А
  ПІП Місто/школа К-сть уч. Назва Примітки
1 Фролова Віра – Кришталович Михайло Київ, Театр Танцю Неллі Думітращук дует Один День з життя І премія
2 Спасьонова Алісія Харків, Дитяча балетна студія “Princess” соло Я відчуваю тебе, Янголе ІІ премія
3 Лютова Анна Харків, Дитяча балетна студія “Princess” соло Сни ІІІ премія
4 Федьків Оксана Івано-Франківськ соло Історія Ельзи ІІ премія
5 Гуменюк Віталіна Івано-Франківськ соло Sunshine І премія
6 Ансамбль “Dance of Soul” 8 уч. Київ анс Дай конфетку ІІ премія
7 Дитяча балетна студія “Princess”- 5 уч. Харків анс Інші І премія
КАТЕГОРІЯ В
  ПІП Місто/школа К-сть уч. Назва  
8 Чижик Марина Київ Соло Take Meto Church І премія
9 Маринюк Дарія – Кухарська Марія Київ дует Моцарт – «Полька со шляпками» ІІІ премія
10 Театр Танцю Неллі Думітращук Київ анс Доля І премія
11 Ансамбль “Dance of Soul” 5 уч. Київ Київ анс Дженкінс – Промінчики ІІ премія
12 Ансамбль «Білі лелеки»,  

соло  –  Гололобова Єлизавета  кат.С

Київ анс Rondo Veneziano «Птахи» І премія
13 Шинкаренко Ярослава Харків Соло Русалонька ІІ премія
КАТЕГОРІЯ D
  ПІП Місто/школа К-сть уч. Назва Примітки
14 Ляхович Євгеній Полтавський національний педагогічний університет  імені В. Г. Короленка соло Хореографічна мініатюра “Закрили твої очі” (хореографія Ляховича Є.) І премія
КАТЕГОРІЯ С
15 Ель Мансурі Карина Київ соло «Грушечка» І премія
16 Театр танцю Модерн Арт 3 уч. Сміла тріо «Тримай мене міцно» ІІ премія
КАТЕГОРІЯ D
17 Народний ансамбль сучасного балету «Марія» 6 уч. Полтавський національний педагогічний університет  імені В. Г. Короленка анс John Williams Хореографічна картина «Предстояння» з балету «Наречена» (хореографія і постановка Марини Погребняк) І премія
ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ
КАТЕГОРІЯ А
  ПІП Місто/школа К-сть уч. Назва  
1 Школа Ганни Дубіної Київ   Чунга-чанга  

ІІ премія

2 Хореографічний колектив «Варіант» Запоріжжя     анс  «Невгамовні малята» постановка Оксани Копленко        І премія
3 Ансамбль «Веснушки»  Київ анс Рудий кіт ІІ премія
КАТЕГОРІЯ B
4 Школа Ганни Дубіної Київ анс  Ретро  

ІІ премія

НАРОДНА  ХОРЕОГРАФІЯ
Категорія А
  ПІП Місто/школа К-сть уч. Назва  
1 Ансамбль Івано-Франківської дитячої хореографічної школи Івано-Франківськ анс І.Шамо «Не шуми, калинонько» Гран-прі
2 Хореографічний колектив «Самоцвіти» Київ анс Композиція «Квітучі мрії» ІІ премія
3 Ансамбль танцю «Відродження» Київ анс «Гуцульські візерунки» ІІ премія
4 ДШМ №9 Київ, Дитяча школа мистецтв №9 анс «Іспанський танець» І премія
Категорія В
5 Танцювальний колентив «Шанс» Біла Церква анс Українська композиція «Червоні черевички» ІІ премія
6 Хореографічний колектив «Самоцвіти» Київ Київ анс «Токандо» І премія
Категорія С
7 Німич Сніжана Лубни соло Грузинський народно-сценічний танець ___
8 Танцювальний колентив «Шанс» Біла Церква анс Українська композиція «Дівочі забавлянки» ІІ премія