Дебют

АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ

СОЛІСТИ                                                                                                             Дебют           

Герасимов Станіслав

Київ І премія

Гребіник Даніела

Суми І премія

Мазіна Олександра

Суми І премія

Баранова Діана

Суми ІІ премія

Кобзиста Катерина

Суми ІІ премія

Руденко Нікіта

Київ ІІІ премія

Гуменюк Олександра

Київ ІІІ премія

Каїрська Єлизавета

Київ Дипломант

Агаркова Поліна

Миколаїв Дипломант

Урумиду Тетяна                                 

Київ                                  Дипломант

                                                         

СОЛІСТИ                                                                                                 Молодша група

Чайковський Тимофій Житомир ГРАН-ПРІ

Бойправ Олександр

Чернігів І премія

Галушка Максим

Суми І премія

Швець Софія

Київ І премія

Кнігницький Нікіта

Білгород -Дністровський І премія

Потіпко Марк

Чернігів І премія

Корнівський Герман

Київ ІІ премія

Чернецький Дмитро

Київ ІІ премія

Скідан Марія

Київ ІІ премія

Коротинська Катерина

Дніпро ІІІ премія

Бойко Олександр

Київ ІІІ премія
Носенко Софія Ужгород ІІІ премія

Дехтяренко Софія

Київ ІІІ премія

Онищенко Анастасія

Харків ІІІ премія

Тарусов Андрій

Суми ІІІ премія

Стойко Єкатєріна

Київ Дипломант
Легка Соломія Житомир Дипломант

Корбут Дар’я

Київ Дипломант

Рудницька Анастасія

Чернігів Учасник

Симонова Дарина

Київ Учасник

Кашина Ксенія

Торецьк Учасник

Ткачук Роман

Київ Учасник

Гахарія Софія

Київ Учасник

Ожерел’єва Аліна

Торецьк Учасник

                                                                                                                              

ВОКАЛЬНІ АНСАМБЛІ                                                                        Молодша група

Дует «Веселка» Кравченко Валерія – Лещенко Антоніна  Черкаси І премія
Дует: Коротинська Катерина – Волошина Анастасія Дніпро ІІ премія
Ансамбль «Веселад»   Київ ІІІ премія
Ансамбль «Любисток»   Черкаси ІІІ премія
Вокально – хоровий ансамбль «Барвінок»   Чугуїв Дипломант

 

ХОРИ                                                                            Дебют / Молодша / Середня група

Хор молодших класів «Струмочок»   Обухів І премія
Хор «Райдуга»   Хмельницький І премія
Хор “Belcanto”   Черкаси І премія
Хор старших класів Бердичівської музичної школи Бердичів ІІІ премія
Дитячо-юнацький хор «Ніколка»   Київ ІІ премія