ПРАВИЛА

ПРАВИЛА

організації та проведення

Х Міжнародного конкурсу «PREMIER 2021»

 

Шановні учасники конкурсу, викладачі, батьки!

Поставтеся до наших правил уважно і відповідально!

У зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби, Оргкомітет Х Міжнародного конкурсу «PREMIER 2021» приймає безпрецідентні заходи безпеки задля запобігання поширення інфекції COVID-19 під час проведення конкурсу.

 1. До приміщення допускаються учасник, викладач та 1 із батьків.
 2. Після виступу конкурсанта, викладача та батьків просимо не затримуватися і негайно звільнити приміщення для наступних учасників.
 3. Розклад конкурсу складений таким чином, щоб більше 10 учасників, незважаючи на вікову групу, з батьками та викладачами не перебували в приміщенні конкурсних прослуховувань.
 4. На вході до приміщення конкурсу всі учасники, викладачі, батьки будуть проходити температурний скринінг та заповнювати Журнал-опитувальник (розрахуйте свій час). У разі виявлення підвищеної температури, учасник, або супроводжуюча особа в приміщення конкурсу не допускаються.
 5. Подбайте про своє здоров’я та здоров’я оточуючих заздалегідь. Поміряйте температуру вдома. Якщо перед конкурсом ви виявили ознаки захворювання, попередьте Оргкомітет (0673566228).
 6. В приміщенні конкурсу абсолютно всі мають бути в масках, або захисних щитках.
 7. Учасники конкурсу на сцені виступають без масок.
 8. Дезінфекційні засоби передбачені на вході в приміщення, перед залом та в туалетних кімнатах.
 9. Всі учасники конкурсного процесу мають дотримуватись дистанції один між одним не менше 2 метрів.
 10. УВАГА! Розміщення в концертному залі.
 • Ліва сторона зали відокремлена тільки для роботи журі та відеозапису виступів. До членів журі підходити забороняється!
 • Права сторона зали формується для розміщення слухачів. Будь ласка, розсаджуйтесь, зберігаючи дистанцію не менше 2 метрів.
 1. Заходити та виходити під час виступу учасника конкурсу категорично забороняється!
 2. Оголошення результатів та нагородження проходитиме в окремих приміщеннях та за регламентом, вказаним в розкладі.
 3. В день конкурсних прослуховувань по всім питанням звертатися в Оргкомітет тільки по телефону (0673566228, 0509771313). Не писати, не телефонувати на Вайбер, WhatsApp тощо.
 4. Вся інформація про перебіг подій на конкурсі, порядок виступів тощо буде розвішана на стінах при вході, в репетиційних місцях та біля концертного залу.

ОРГКОМІТЕТ