Программа

10.00 – 11.20                                                                                      КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ                                 
КАТЕГОРІЯ А
  ПІП місто назва школа/ учасники ансамблю к-сть учасників фонограма
1 Школа-студія балету Наталії та Олександра Донець  Київ Мінкус «Чікіта» муз. з Варіації Кітрі, балет «Дон Кіхот»   анс +
2 Спасьонова Алісія Харків Варіація Сильфіди з балету «Сильфіда» Дитяча балетна студія “Princess” соло +
3 Лютова Анна Харків Варіація Коломбіни з балету «Арлекінада» Дитяча балетна студія “Princess” соло +
4 Ансамбль Івано-Франківської дитячої хореографічної школи  Івано-Франківськ «Метелики» Вінтоняк Христина, Руда Аліна, Пирог Поліна, Данильців Іоланда,  Возняк Юлія анс +
5 Ющак Варвара Київ А.Понкієллі Варіація з дзвіночками Школа-студія балету Наталії та Олександра Донець соло +
6 Федусенко Марія Київ П.Чайковський Варіація Феї Крихитки з балету «Спляча красуня» Київська дитяча хореографічна школа № 1 соло +
7 Марченкова Олеся Київ Вариация на музыку из балета “Фея Кукол” Школа-студія балету Наталії та Олександра Донець соло  
8 Хижняк Аліна Івано-Франківськ Хореографічна композиція «В саду» Івано-Франківська дитяча  хореографічна  школа соло +
9 Хореографічний колектив «Самоцвіти» Київ «Танок пастушок»   анс +
10 Ансамбль класичного танцю «Ярославна» Київ П.Чайковський «Перші кроки» Літаш Катерина,Ліфінцева Марія, Маноля Жанна, Родіна Марія анс +
11 Дитяча балетна студія “Princess” Харків Лео Деліб «Піцикато»   анс +
12 Ансамбль Івано-Франківської дитячої хореографічної школи  Івано-Франківськ «Класичний колорит»   анс +
13 Федусенко Марія Київ П.Чайковський Варіація Феї Канарки з балету «Спляча красуня» Київська дитяча хореографічна школа № 1 соло +
14 Школа-студія балету Наталії та Олександра Донець  Київ Шостакович Вальс “Птицы”   анс +

КАТЕГОРІЯ В
  ПІП місто назва школа/ учасники ансамблю К-сть учасників фонограма
1 Ансамбль Івано-Франківської дитячої хореографічної школи  Івано-Франківськ Л.Мінкус Вальс з балету «Баядерка» Пронюк Софія,  Проніна Діана, Петришин Софія  , Ковтун Дарина,     Дюг Анастасія,   Кравець Вікторія, Кушнір Ольга , Серденько Дарина, Храбатин Софія , Іванців Олександра, Протас Тетяна ,    Стукал Христина,  Шандро Марія, Уляшкевич Юлія, Татарчук Юлія, Гавриш Анна   анс +
2 Дячок Даніела Хмельницький Л. Деліб Варіація ляльки з балету «Копелія»   соло +
3 Зубко Дарина Харків «Перлина сходу» Дитяча балетна студія “Princess” соло +
4 Петренко Вероніка Київ «Піцикато» з балету «Арлекінада»  Totem dance соло +
5 Шинкаренко Ярослава Харків Варіація «Дзвіночок» Дитяча балетна студія “Princess” соло +
6 Чижик Марина Київ Варіація Аврори з балету «Спляча красуня»  BRIZE ballet studio соло +
7 Ковтун Дарина Івано-Франківськ Л. Мінкус Варіація Амурчика з балету «Дон Кіхот»  Івано-Франківська дитяча  хореографічна  школа соло +
8 Петришин Софія Івано-Франківськ П. Чайковський Варіація принцеси Флорини з балету «Спляча красуня»  Івано-Франківська дитяча  хореографічна  школа соло +
9 Проніна Діана Івано-Франківськ Л. Мінкус Варіація з балету «Баядерка»  Івано-Франківська дитяча  хореографічна  школа соло +
10 Пронюк Софія Івано-Франківськ П. Чайковський Варіація Феї Щедрості з балету «Спляча красуня»  Івано-Франківська дитяча  хореографічна  школа соло +
11 Соколова Марія Київ П. Чайковський Варіація Феї Строгості з балету «Спляча красуня» Київська дитяча хореографічна школа № 1 соло +
12 Сив’юк Анастасія Київ П. Чайковський Варіація Феї Ніжності з балету «Спляча красуня» Київська дитяча хореографічна школа № 1 соло +
13 Дует: Сапко Анастасія – Татаркіна Єлизавета Київ Цезар Пуні Варіація двох Перлин з балету «Коник-Горбоконик»  Ансамбль класичного танцю «Ярославна» дует +
14 Кальченко Олександра Київ Варіція Феї ніжності з балету «Спляча красуня» Totem dance соло  
15 ДШМ №9 Київ «Іспанський танець» Дитяча школа мистецтв №9 анс  
16 Тімоніна Олександра   Харків Варіація з лялькою Дитяча балетна студія “Princess” соло +
17 Чижик Марина Київ Варіація Кітрі з балету «Дон кіхот»  BRIZE ballet studio соло +
18 Дует: Петришин Софія – Ковтун Дарина Івано-Франківськ Р.Дріго Варіація з балету «Арлекінада» Петришин Софія і Ковтун Дарина дует +
19 Дует: Пронюк Софія – Проніна Діана Івано-Франківськ А. Понк*єллі Варіація «З дзвіночками» Пронюк Софія і Проніна Діана дует +
20 Ансамбль Київської дитячої хореографічної школи № 1  Київ П.Чайковський Танець сніжинок з балету «Лускунчик» Київська дитяча хореографічна школа № 1 анс +
21 Ансамбль Івано-Франківської дитячої хореографічної школи Івано-Франківськ С.Рахманінов «Класична полька» Матійчик Діана , Гриців Анна, Серденько Дарина, Храбатин Софія ,  Боднар Христина , Князєва Анна,  Кушнір Ольга , Соловей Яна, Русин Дарина ,  Шандро Аліна анс +
КАТЕГОРІЯ С
  ПІП місто назва школа/ учасники ансамблю К-сть учасників фонограма
1 Яковенко Вероніка Київ А.Адан Варіація 3-їодаліски з балету «Корсар», 2й акт ДШМ №4 соло +
2 Масленченко Олександра Київ Л.Мінкус 4-та Варіація з балету «Пахіта» ДШМ №4 соло +
3 Стасько Ярина Івано-Франківськ Адан Варіація з балету «Корсар» Івано-Франківська дитяча  хореографічна  школа соло +
4 Сапко Марія Київ Цезар Пуні Варіація з балету «Дочка Фараона»  КДШМ №2 ім.М.І.Вериківського, ансамбль класичного танцю «Ярославна» соло +
11.30 – 12.45                                                                                                    СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ
КАТЕГОРІЯ А
  ПІП місто назва школа/ учасники ансамблю К-сть уч. фонограма
1 Фролова Віра – Кришталович Михайло Київ “Один День з життя” “Театр Танцю Неллі Думітращук” дует +
2 Спасьонова Алісія Харків «Я відчуваю тебе, Янголе» Дитяча балетна студія “Princess” соло +
3 Лютова Анна Харків «Сни» Дитяча балетна студія “Princess” соло +
4 Федьків Оксана Івано-Франківськ «Історія Ельзи»   соло +
5 Гуменюк Віталіна Івано-Франківськ “Sunshine”   соло +
6 Ансамбль “Dance of Soul”  Київ «Дай конфетку»   анс +
7 Дитяча балетна студія “Princess” Харків «Інші»   анс +
КАТЕГОРІЯ В
1 Ансамбль «Флорес» Глобине «Під облачком»   анс +
2 Шинкаренко Ярослава Харків «Русалонька»   Соло +
3 Чижик Марина Київ “Take Meto Church”   Соло +
4 Дует: Маринюк Дарія – Кухарська Марія Київ Моцарт – «Полька со шляпками»   дует +
  “Театр Танцю Неллі Думітращук” Київ Доля   анс +
5 Ансамбль “Dance of Soul”  Київ Дженкінс – «Промінчики»   анс +
6 Ансамбль «Білі лелеки»  Київ Rondo Veneziano «Птахи» соло –  Гололобова Єлизавета  кат.С анс +
7 Ансамбль «Флорес»  Глобине «Журавлі»   анс +
КАТЕГОРІЯ D
1 Ляхович Євгеній Полтава Хореографічна мініатюра “Закрили твої очі” (хореографія Ляховича Є.) Полтавський національний педагогічний університет  імені В. Г. Короленка соло +
КАТЕГОРІЯ С
1 Ель Мансурі Карина Київ «Грушечка»   соло +
2 Театр танцю Модерн Арт  Сміла «Тримай мене міцно»   тріо +
КАТЕГОРІЯ D
2 Народний ансамбль сучасного балету «Марія» Полтава John Williams Хореографічна картина «Предстояння» з балету «Наречена» (хореографія і постановка Марини Погребняк) Полтавський національний педагогічний університет  імені В. Г. Короленка анс +
13.00 – 14.00                                                                                                             ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ
КАТЕГОРІЯ А
  ПІП місто назва школа/ учасники ансамблю К-сть уч. фонограма
1 Школа Дубіної Ретро Київ Ретро    анс +
2 Хореографічний колектив «Варіант» Запоріжжя     «Невгамовні малята» постановка Оксани Копленко            анс +
3 Ансамбль «Веснушки»   Київ Рудий кіт   анс +
4 Школа Дубіної Чунга-чанга Київ Чунга-чанга    анс +
                                                                                                                                   НАРОДНА  ХОРЕОГРАФІЯ
Категорія А
  ПІП місто назва школа/ учасники ансамблю К-сть уч. фонограма
1 Ансамбль Івано-Франківської дитячої хореографічної школи Івано-Франківськ І.Шамо «Не шуми, калинонько»   анс +
2 Ансамбль танцю «Відродження» Київ «Гуцульські візерунки»   анс +
Категорія В
1 Хореографічний колектив «Самоцвіти»  Київ Композиція «Квітучі мрії»    анс  +
2 Ансабль «Флорес» Глобине «Ой Васю, Васильок»   анс  +
3 Танцювальний колентив «Шанс» Біла Церква українська композиція «Червоні черевички»   анс  +
4 Хореографічний колектив «Самоцвіти» Київ Київ «Токандо»   анс  +
Категорія С
1 Німич Сніжана Лубни Грузинський народно-сценічний танець   анс  +
2 Танцювальний колентив «Шанс» Біла Церква українська композиція «Дівочі забавлянки»   анс  +