Академический вокал

CУБОТА 3 БЕРЕЗНЯ

Мистецький салон КНУ імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60)

10.00 – 11.10

СОЛІСТИ                                                                               категорія А          

Бабенко Ксенія Київ   
Гахарія Софія Київ   
Герасимчук Роман Чернігів
Качанова Софія Харків
Леоненко Марія Житомир
Луцюк Дарина Київ   
Мазіна Олександра Суми
Маноля Жанна Київ
Масловська Каміла Житомир
Мітіш Поліна Київ
Чурпіта Софія Березань
Шуляк Станіслав Березань

  

ВОКАЛЬНІ АНСАМБЛІ / МОЛОДШІ ХОРИ

 

Вокальний дует: Лось Святослав – Лось Олексiй Київ   
Молодший хор «Ніколка» Київ
Молодший хор «Веселка» Вінниця

12.00 оголошення результатів

 

11.30 – 13.00

СОЛІСТИ                                                                        категорія B                                                    

Бойко Олександр

Київ
Борисова Олександра Київ
Венгер Марія Житомир
Воронцов Лев Харків
Ворошило Катерина Суми
Гладкій Ірина Черкаси
Григорук Марія Бровари
Дехтяренко Софія Київ
Єрьоміна Олександра Київ 
Іотова Оксана Бровари
Клименко Альона Миколаїв
Кобзєва Юлія Берислав
Корнівський Герман Київ
Коротинська Катерина Дніпро
Мітіш Юлія Київ
Миронова Анастасія Берислав

 

13.20 – 14.50

Солісти                                                                              категорія B

Мисник Тетяна Житомир
Носенко Софія Ужгород
Онищенко Анастасія Харків
Опанасенко Валерія Глухів
Осипчук Єлизавета Київ
Приходько Олександр Суми
Сапай Віктор Дніпр 
Свириденко Ніна Житомир
Тарусов Андрій Суми 
Терцагі Захарова Еліза-Наталія Київ   
Токова Анастасія Черкаси
Уральцев Олег Житомир
Хруставка Юлія Чортків
Чайка Анна Славута
Шнирьова Агата Київ   
Яцечко Анастасія Київ

15.30 оголошення результатів

 

15.10 – 16.00

ВОКАЛЬНІ АНСАМБЛІ                                                         категорія B

 

Вокальний дует «Веселка»: Кравченко Валерія – Лещенко Антоніна Черкаси
Вокальний дует: Онищенко Анастасія – Грищенко Дмитро Харків
Вокальний ансамбль «Співочі краплинки» Берислав
Вокальний ансамбль «Companelli» Славута

 

СТАРШІ ХОРИ / ПРОФІ

 

Старший хор «DoraDo» Київ
Старший хор «Едельвейс»  Харків
Старший хор «Зоринка» Кропивницький
Старший хор ДМШ №2 імені Святослава Ріхтера Житомир
Зразковий хор старших класів «Весна» Вінниця
Молодіжний хор «Світич» Ніжин

16.40 оголошення результатів

                                                                                   

16.10 – 16.50

СОЛІСТ                                                                        Камерний вокал   

Вединякін Максим

Київ
Кузик Роксолана Дрогобич
Подоляк Мар’ян Дрогобич
Сильницкий Евгений Миколаїв      

 

17.00 – 19.00

СОЛІСТ                                                                  Оперний вокал І тур

Бевз Олена Львів
Ван Інань Китай
Григорук Анжеліка Липовець
Данканич Ганна Ужгород
Жеребчук Єлизавета Київ
Завгородний Сергей Суми
Кнігницька Марія Одеса
Кухта Ярослав Одеса
Лихач Іван Львів
Лун Цюянь Китай
Новак Ілона Одеса
Оганесян Кнкуш Вірменія
Приймак Тетяна                              Вінниця
Тимошенко Дарья Чугуєв
Ши Шучао Китай
Ян Інши Китай

 

НЕДІЛЯ 4 БЕРЕЗНЯ

Мистецький салон КНУ імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60)

                                                                             

10.00 – 11.30 

СОЛІСТ                                                                                категорія С            

Абу Анзех Дана Харків
Боднарчук Анастасія Ямниця          
Галайчук Вероніка Київ
Голенач Альбіна Рубежне
Голосніченко Юлія Суми
Грищенко Дмитро Харків
Гузинець Дар’я Ужгород
Данилюк Владислава Кропивницький
Ємельянова Елизавета Сєвєродонецьк
Загребельна Анна Бровари
Капустян Вікторія Маріуполь
Князєв Олександр Запоріжжя
Ковальчук Ніна Черкаси
Козлова Ольга Запоріжжя

  

11.50 – 13.20                                                                      категорія С    

                

Колисан Дарья Миколаїв
Коломієць Андрій Сєвєродонецьк
Кондакова Анна Херсон
Короленко Андрій Суми
Кохась Сюзанна Черкаси
Кунак Анастасія Ужгород
Купрійчук Анжеліка Київ
Литвиненко Владислав Чернігів
Ніконов Віталій Суми
Падун Максим Житомир
Пахомова Надія Житомир
Петечел Андріана Ужгород
Петрук Валентина Чернігів
Ракул Анна Бровари

                                                           

13.40 – 14.45                                                                         категорія С                    

Романько Даніїл Чернігів
Саварина Анастасія Ужгород       
Стегура Олександра Ужгород
Страхов Юрій Бровари
Судак Ольга Дніпро
Тимощук Марина Вінниця
Тихоновська Аніта Бровари
Товста Валерія Кропивницький
Шевцова Катерина Сватове
Шумська Наталія Дніпро

                                                            

ВОКАЛЬНІ АНСАМБЛІ

15.00 – 15.45                                                                      категорія С, D                                   

Вокальний квартет: Петюх Вікторія – Луговська Анастасія  
                                     Поплавський Микола – Левченко Анна Житомир
Вокально-хоровий ансамбль «Канцона»  Миколаїв
Вокальний ансамбль «Казка»                                                        Черкаси
Вокальний ансамбль «Реприза» Ямниця

16.30 – оголошення результатів

16.00 – Оперний вокал ІI тур