Классическая хореография

11:00

КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ

Категорія А

ПІБ учасника/ Назва колективу Композитор/Назва твору Навчальний заклад/ місто
1 Тріо: Білоган Юстина, Бондаренко Яна, Тонієвич Катерина Лео Деліб “Піцикато” Балетна школа Вадима Пісарєва, м.Івано-Франківськ
2 Танцювальний колектив “MaryDance” Варіація “Графинь вишеньок ДМШ №15 ім.В.Щигловського, м.Київ
3 Торгонська Злата Фея Канарка з балету “Спляча красуня” Дитяча балетна студія «Аврора», м.Київ
4 Тимків Єлизавета Варіація Маші з балету “Лускунчик” Дитяча балетна студія «Аврора», м.Київ
5 Резніченко Вероніка Варіація Редисочки з балету “Чіполліно” Дитяча балетна студія «Аврора», м.Київ
6 Міщаненко Марія Варіація Феї Долі з балету “Спляча красуня” Дитяча балетна студія «Аврора», м.Київ
7 Кутубаєва Катерина Варіація Феї Колосок з балету “Спляча красуня” Дитяча балетна студія «Аврора», м.Київ
8 Білоган Юстина Варіація з яблуками Балетна школа Вадима Пісарєва, м.Івано-Франківськ
9 Танцювальний колектив “MaryDance” Танець “Перлинки” ДМШ №15 ім.В.Щигловського, м.Київ
10 Брандибура Христина Танець “Вітерець” Дитяча балетна студія «Аврора», м.Київ
11 Бондік Надія Варіація Есмеральди з балету “Есмеральда” Дитяча балетна студія «Аврора», м.Київ
12 Болотова Єлизавета Варіація Курочки з балету “Пташиний двір” Дитяча балетна студія «Аврора», м.Київ
13 Бінгол Мелісса Варіація Світлячка з балету “Золотий ключик” Дитяча балетна студія «Аврора», м.Київ
14 Балетна школа Вадима Пісарєва Китайський танець м.Івано-Франківськ

Категорії В та С

ПІБ учасника Композитор/Назва твору Навчальний заклад
1 Квашин Софія, Янищук Аріна, Козленко Катерина Л.Мінкус, “Танець Ману” з балету “Баядерка” Івано-Франківська дитяча хореографічна школа
2 Цапар Євгенія, Мацько Евеліна Л.Деліб “Піцикато” Івано-Франківська дитяча хореографічна школа
3 Масленченко Олександра П.І.Чайковський, балет “Лебедине озеро” па-де-труа, 2-га жіноча варіація ДШМ №4, м.Київ
4 Бєлоножкіна Анастасія Петер Людвіг Гертель, варіація з балету “Марна пересторога” Івано-Франківська дитяча хореографічна школа
5 Яковенко Вероніка Людвіг Мінкус, 2-га варіація подруги з балету “Дон Кіхот” ДШМ №4, м.Київ
6 Стасько Ярина Варіація Кітрі з балету “Дон Кіхот”, 3-й акт Івано-Франківська дитяча хореографічна школа
7 Мацько Евеліна Р.М.Глієр, Варіація з балету “Червоний мак” Івано-Франківська дитяча хореографічна школа
8 Пилипенко Христина Людвіг Мінкус, варіація Кітрі з балету “Дон Кіхот”, 3-й акт ДШМ №4, м.Київ
9 Цапар Євгенія П.І.Чайковський, варіація Феї Ніжності з балету “Спляча красуня” Івано-Франківська дитяча хореографічна школа
10 Козленко Катерина А.Адан, варіація Медори з балету “Корсар” Івано-Франківська дитяча хореографічна школа
11 Квашин Софія, Янищук Аріна Хореографічна композиція “Цукерочки” Івано-Франківська дитяча хореографічна школа
12 Латишева Софія Лео Деліб, варіація Копелії Школа класичного балету Наталії та Олександра Донець, м. Київ
13 Тараненко Софія Танець “Чарівний світанок” Дитяча балетна студія «Аврора», м.Київ
14 Хореографічний колектив “Лілея” Фрагмент “Прялки” з балету “Копелія” м.Конотоп
15 Ансамбль “Білі лелеки” Джоакіно Россіні, увертюра до опери “Сорока-злодійка” ДШМ №4, м.Київ
16 Ансанбль танцю Івано-Франківської дитячої хореографічної школи Хореографічна композиція “Весняний настрій” м.Івано-Франківськ