Порядок выступлений – Эстрадный вокал

15.00 – 16.40 CОЛІСТИ

Категорія А

Безкоровайна Віолетта

Київ       
Бойко Софія Глобине 
Гарбузюк Ольга Київ       
Голованова Анна Градизьк
Забігай Олександра Градизьк
Затуливітер Ванеса Глобине 
Кириленко Вероніка Чернігів 
Куц Анастасія Київ                 
Пасько Марія Полтава 
Ракович Надія Глобине 

 

Категорія В

Азаренко Анна Харків             
Барановська Марія Харків             
Буряк Дініїл Чернігів          
Величко Вікторія Миргород                 
Карпенко Поліна Дніпро            
Кешаварз Каріна Київ                          
Льопа Єва Кременчуг                
Македонська Анна 

Махиня Марія

Черкаси           

Хмельницький

Нежинова Лада Одеса              
Пархоменко Софія Харків             
Саїк Ірина Київ                          
Сапата Олександра Київ       
Сиротенко Аріадна Градизьк                   
Токова Анастасія Черкаси           
Хоменко Ксенія Полтава          
Щербак Ольга Київ                          
Баліцька Катерина Біла Церква    
Баліцька Єлизавета Біла Церква    
Карімі Юлія Київ                 

 

17.10 – 18.30

Категорія С

 

Бабанська Анна

Дишлева Елеонора

Київ                

Миргород       

Жуковська Кристина Черкаси
Кузьменко Анастасія Київ                
Лизогуб Дионисий Черкаси
Лисенко Яна Прилуки         
Макс Олександра Велика Британія
Мартинова Марія Київ                
Матвієнко Юлія Коростень      
Морозов Микола Чернігів
Степаненко Борислав Київ                
Федоряка Владислав Черкаси
Федченко Катерина Бровари
Шпильова Софія Київ                
Шутька Дарина Глобине
Юрчило Христина Надвірна         
Янцевич Марія Умань   

Категорія D

Герасименко Аліна Запоріжжя     
Штегеран Катерина Вінниця

 

Категорія Е

 

Курудімова Катерина Київ                
Ровенко Микола Надвірна        
Філімонова Анастасія Луцьк   

 

18.50 – 19.20

АНСАМБЛІ

Вокальний дует: Івашина Ангеліна – Коровіна Єва

Київ 
Вокально-інструментальний ансамбль “Співучий Квітничок” Київ 
Вокальний дует: Бондаренко Олександра – Гринь Уляна Київ
Вокальний дует «Ельві»: Елеонора Дишлева – Вікторія Величко Миргород
Вокальний дует: Юнес Аліса – Костовецька Поліна Київ
Вокальне тріо «Дети искусства»:

Азаренко Анна – Барановська Марія – Пархоменко Софія

Харків
Вокальний дует: Соловйова Настя – Драчук Артем Умань
Вокально-інструментальний ансамбль «Эrim Perlemor» Київ 

19.40 – Оголошення результатів