Галина Голубєва

Галина ГолубеваГолубєва Галина Юріївна свою творчу та викладацьку діяльність розпочала у Київському зразковому дитячому хорі «Щедрик» Жовтневого Палацу культури м. Києва, потім працювала у ДМШ № 39, де одночасно з викладанням теоретичних дисциплін займалась постановками дитячих естрадних опер та спектаклів (у 1988 році за постановку дитячої опери О.Хромушина «Тісту або хлопчик із зеленими пальцями» школа отримала перше місце на міському конкурсі колективів музичних шкіл).
З 1989 року Голубєва Г.Ю. працює викладачем музично-теоретичних дисциплін та концертмейстером у класі естрадного співу в Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтв (до 2009 року коледж, до того Київське державне училище естрадно-циркового мистецтва).

Самостійне викладання естрадного співу Голубєва Г.Ю. починає у 1995 році.
Також викладає дисципліни «Естрадний спів», «Історія музики». Голубєва Г.Ю. є  укладачем програми з фундаментальних дисциплін, затвердженої Міністерством культури і туризму України та одна із розробників Державних стандартів (освітньо-кваліфікаційних характеристик і освітньо-професійних програм)  для підготовки фахівців в естрадному і цирковому мистецтвах:  з предметів «Естрадний спів», «Історія музики»,  «Сценічний  імідж». У 2013 році був створений практичний посібник для самостійної роботи студентів вокального відділення «12 вокалізів на матеріалі джазових стандартів» (аудіо матеріал презентовано на теоретичній конференції Академії у 2013 р).
Голубєва Г.Ю. є постійним консультантом-методистом  при методичному об`єднанні Київського обласного управління культури, працюючи з викладачами музичних шкіл області. 
            Випускниками  Голубєвої Г.Ю. є відомі естрадні виконавці та учасники різноманітних  музичних проектів – Заслужена артистка АР Крим Ленара Османова, Заслужені артистки АР Крим дует Анна-Марія (також фіналістки проекту «Голос Країни-2010), Юлія Войс (володарка Гран-прі фестивалю «Чорноморські ігри», фіналістка проекту «Народний артист»), О.Омаргалієва (лауреат фестивалю «Чорноморські ігри», учасниця проекту «Народний артист», нині плідно працює у популярному  дуеті з Тамерланом), відомі нині випускники «Фабрики зірок-2» Світлана Тарабарова, Макс Барських (має 3 сольних альбоми, у 2010 році був визнаний як кращий український артист за версією  MTV EuropeMusicAwards та володар премії Муз-ТВ «Прорив року» 2010),  Євгеній Анішко – учасник гурту «4 королі», фіналіст проекту «Народний артист» (Москва), Роман Болдузєв – фіналіст проектів «Голос країни» та «Україна має талант»), володар 1 преміі на ХХХІІІ Міжнародному фестивалі у Варні (Болгарія), Д.Мінєєва – фіналістка проекту «Голос країни», учасниця беквокальної групи у складі українських виконавців Евробачення-2014 та 2017, Марія Шаповалова (Гойя) – фіналістка проектів «Фабрика зірок-4» – Україна та «Голос» (Росія), Сергій Нетахата – фіналіст проекту «Голос країни» (2011), Катерина Давиденко – фіналістка проекту «Голос країни 2014».

Студенти Галини Голубєвої неодноразово здобували нагороди на різноманітних

конкурсах, серед яких – Вероніка Дорош – фіналістка проекту «Голос країни» (2012), володарка Гран-Прі міжнародного конкурсу «Baltic Voice» (Литва, 2015) та 2 премії Міжнародного фестивалю мистецтв «Слов’янський базар у Вітебську» (2014), Аліна Паш – фіналістка телепроекту «Х-Фактор-5», Євгеній Шпаченко – фіналіст телепроекту «Х-Фактор» (4 сезон), Анна Кукса – фіналістка проекту «Голос Країни-2017», студенти Гальперіна Єва (Гран-Прі конкурсу «Яскрава Країна – Трускавець-2017»), Жилко Анастасія та Музиченко Валентин (Гран-Прі конкурсу «Яскрава Країна в Одессі-2015») та інші.
Голубєва, маючи великий досвід викладання та широкі можливості щодо підбору репертуару, одержує багато пропозицій співпраці з іншими випускниками КМАЕЦМ: брала участь у підготовці до конкурсу «Юрмала – Новая волна» І.Розенфельд (володарка 2 місця) та І.Березовського. Також була певний час  викладачем вокалу у відомих груп «Questpistols» та«Армія».
Галина Голубєва є головою журі Всеукраїнських конкурсів-фестивалей «Золота Пектораль», «Art-vokal klass»,членом журі конкурсів «Квінта», «Яскрава країна»,  «Співограй», «Сонце за нас», співпраця з якими надає можливість проводити майстер-класи у різних містах України. Протягом останніх років Голубєва Г.Ю. плідно співпрацює з телебаченням  в якості викладача з вокалу у популярних телепроектах -«Україна має талант» та «Х-фактор».     
        За плідну і багаторічну діяльність у вихованні творчої молоді у 2008 та 2013 роках нагороджена Почесними грамотами Міністерства культури України, відзнаками Департаменту культури КМДА.

            В даний час Галина Голубєва працює старшим викладачем Київської Академії естрадно-циркового мистецтва.