ДУХОВЫЕ И УДАРНЫЕ ИНСТРУМЕНТЫ

Солісти / ансамблі

 
Молодша група А Юшко Марія – блок-флейта Бориспіль І премія
  Пенкаль Анна – блок-флейта Київ ІІ премія
  Василенко Марія – флейта Кривий Ріг ІІІ премія
  Кожушок-Литвинова Владислава – гобой Кривий Ріг ІІІ премія
  Козак Варвара – блок-флейта Київ ІІІ премія
  Несмашна Соломія – блок-флейта Боярка Дипломант
   
Молодша група В Соломаха Ольга – флейта Київ І премія
  Тішин Дмитро – фагот Дніпро І премія
  Ткачук Артем – саксофон Дніпро ІІ премія
  Яхно Юлія – флейта Біла Церква ІІ премія
  Готовцев Даніїл – кларнет Київ ІІ премія
  Довгаль Андрій – флейта Київ ІІ премія
  Кришталович Іван – кларнет Київ ІІ премія
  Пастушенко Марія – кларнет Київ ІІ премія
  Готовцев Ілля – кларнет Київ ІІІ премія
  Кошляк Каріна – флейта Біла Церква ІІІ премія
  Красуля Софія-Аурелія – флейта Кривий Ріг ІІІ премія
  Льодова Вікторія – блок-флейта Чернігів ІІІ премія
  Надич Софія – труба Київ ІІІ премія
  Ружицька Єлизавета – флейта Київ ІІІ премія
  Гівель Анна – флейта Київ Дипломант
 
Середня група С Літучий Всеволод – флейта Дніпро ГРАН – ПРІ
  Мазурик Віталій – саксофон Одеса І премія
  Верба Іва – гобой Одеса ІІ премія
  Куліковський Михайло – флейта Київ ІІ премія
  Медведчук Михайло – кларнет Київ ІІ премія
  Поліщук Анастасія – саксофон Біла Церква ІІ премія
  Турчанович Давид – саксофон Київ ІІ премія
  Ушаков Данило – саксофон Одеса ІІ премія
  Хмеленко Надія – флейта Київ ІІ премія
  Шахова Анна – флейта Київ ІІІ премія
  Перешитий Валерій – кларнет Київ ІІІ премія
  Водовозов Ярослав – флейта Київ ІІ премія
  Дробінський Назар – кларнет Київ ІІІ премія
  Кришталович Андрій – тромбон Київ ІІІ премія
  Малюга Регіна – гобой Київ ІІІ премія
  Маслович Наталія – флейта Київ ІІІ премія
  Пшевлоцький Северин – саксофон Київ ІІІ премія
  Кубай Роман – саксофон Володимирець Дипломант
  Попадюк Ігор – кларнет Київ Дипломант
  Рондяк Софія – флейта Київ Дипломант
  Солопенко Наталія – кларнет Черкаси Дипломант
   
Середня група Духовий оркестр Хмельницького музичного коледжу ім. В.І. Заремби Хмельницький ГРАН – ПРІ
 
Середня група Д Безносик Михайло – кларнет Київ І премія
  Водовозов Ярослав – флейта Київ І премія
  Войтов Назар – саксофон Хмельницький І премія
  Покотило Захарій – тромбон Київ І премія
  Сібір Данило – флейта Київ ІІ премія
  Майдан Вадим – кларнет Хмельницький ІІ премія
  Андросенко Анна – флейта Київ ІІІ премія
  Довгалюк Валерій – фагот Черкаси ІІІ премія
  Дем’янов Крістіан – саксофон Київ Дипломант
  Обельчак Дар’я – флейта Суми Дипломант
 
Старша група  Лай Араус Дарій Іван – флейта Київ І премія
  Ян Ханьжи – саксофон Китай І премія
  Ван Бінь Бінь – саксофон Китай ІІІ премія
  Сунь Сяодун – саксофон Китай Дипломант
  Чжан Тин – саксофон Китай Дипломант
   
  Камерний ансамбль:

Анастасія Нестеревська – саксофон

Олеся Косилова – фортепіано

Білорусь І премія
 

ДУХОВІ З ОРКЕСТРОМ

 
 
Середня група Літучий Всеволод – флейта (19.11.2004)

Музична школа Дніпровської академії музики ім. М.Глінки

Дніпро В.А. Моцарт Концерт №1, соль мажор, К 313, 1 частина

Виклада – Ольга Зернаєва

І премія
  Руссова Юлія – флейта

(31.8.2004)

КССМШ ім.Лисенка

Київ К.Ф.Е. Бах Концерт ре мінор ІІІ частина, 6:00

Викладач – Лариса Плотнікова

І премія

 УДАРНІ ІНСТРУМЕНТИ

 
Дебют Борис Святослав – ударні інструменти Чернігів І премія
  Міщенко Тимофій – малий барабан, ксилофон Київ ІІ премія
   
Молодша група А Погорєлий Олег – ударні Сєвєродонецьк І премія
  Костогриз Михайло – ксилофон, малий барабан Чернігів ІІ премія
  Васюткевич Мілорад Київ ІІ премія
  Луценко Радовіт – дзвіночки, джембе Чернігів ІІ премія
  Мельников Матвій – малий барабан, ксилофон Київ ІІ премія
  Піщур Василь – ксилофон, дзвіночки Чернігів ІІІ премія
   
Молодша група В Безкровний Дмитро – ксилофон Черкаси І премія
  Галаган Кирил – ксилофон Черкаси ІІ премія
   
Середня група С Ененберг Олександр – ксилофон Київ І премія
  Губенок Андрій – ксилофон, дзвіночки Чернігів ІІ премія
  Могильов Павле – ксилофон Черкаси ІІІ премія
   
Середня група D Борисов Олексій – ударні Сєвєродонецьк І премія
  Зубішин Микита – ударні Сєвєродонецьк ІІ премія
  Лапутько Ілля – ксилофон Олександрія ІІІ премія
  Тішин Владислав – маримба, малий барабан Дніпро ІІІ премія

Ансамблі

 

 

Молодша група А Молодша група ансамблю ударних інструментів «Поліські дзвіночки» – 4 уч Чернігів І премія
Молодша група В Ансамбль ударних інструментів «Поліські дзвіночки» Чернігів І премія
 

 

Ансамбль ударних інструментів “Xylofoniya Plus” Київ І премія