ФОРТЕПИАНО

 ФОРТЕПІАНО З ОРКЕСТРОМ
 
Молодша група А Заходякін Андрій

7.10.2009

КССМШ ім. М. Лисенка

Київ Й. Гайдн Концерт ре мажор, 1 частина – 8:00

Викладач – Лариса Вакаріна

І премія
  Макєєва Анастасія

27.04.2010

ДМШ №28

Київ Ю. Полунін Концертіно ля мінор – 5:50

Виклалач – Світлана Сухомлинова

ІІ премія
  Гудман Силвіа Маріель

21.05.2009

ХССМШ

США Й.С. Бах Концерт фа мінор, 2 та 3 частини

Викладач – Марина Трембовлева

ІІ премія
  Полоцька Емілія

30.05.2012

ДМШ №27

Київ І. Беркович Концерт №2, ор.44, 2 та 3 частини – 5:40

Викладач – Ольга Петрушак

ІІІ премія
 
Молодша група В Беньковська Дар’я

29.06.2007

ДМШ №3 ім.В.С,Косенка

Київ В.А. Моцарт Концерт №20, ре мінор, 1 частина, К466 – 15:00

Викладач – Діана Дюбенко

І премія
  Дорош Софія

24.08.2008

КССМШ ім.Лисенка

Київ В.А. Моцарт Концерт №23, ля мажор, 1 частина – 9:00

Викладач – Тетяна Абаєва

І премія
  Собко Дарія

6.05.2006

ДШМ

Кролевець Й. Гайдн Концерт ре мажор, 1 частина – 8:30

Викладач – Олена Завгородня

ІІІ премія
 
Середня група Іваницький Марк

13.06.2002

КССМШ ім. М. Лисенка

Київ П. Чайковський Концерт №1 сі-бемоль мінор, ор. 23, 2 та 3 частини – 15:00

Викладач – Валерій Козлов

І премія
  Кравець Дмитро

28.11.2000

НМАУ ім. П.І. Чайковського

Київ С. Прокоф’єв Концерт №3, ор 26, 1 частина – 10:00

Викладач – Наталія Гриднєва

І премія
  Усатенко Владислав

17.11.2002

КССМШ ім.Лисенка

Київ С. Рахманінов Концерт №1 фа-дієз мінор, ор.1, 1 частина (Нова редакція) – 13:00

Викладач – Тетяна Абаєва

ІІ премія
  Пчелінцева Адріана

23.6.2005

Київ Ф. Мендельсон Концерт №2 ре мінор, 1 частина – 10:00

Викладач – Лариса Вакаріна

ІІІ премія
  Суркова Софія

13.7.2005

ДМШ №10

Київ Й.С. Бах Концерт ре мінор BWV 1052, 1 частина – 9:00

Викладач – Інна Гончарова

ІІІ премія
 
Старша група

 

Панченко Ольга

5.6.1998

НМАУ ім.Чайковського

Київ Р. Шуман Концерт ля мінор, ор.54, 1 частина, 16:00

Викладач – Наталія Толпиго

І премія
  Верле Діана

27.7.1998

НМАУ ім.Чайковського

Київ Е. Гріг Концерт ля мінор ор.16, 1 частина, 15:00

Викладач – Тетяна Рощина

ІІ премія
  Бакулін Олександр

1.11.1998

НМАУ ім.Чайковського

Київ М. Скорик Концерт №1, 14:00

Викладач – Марія Пухлянко

Конц. – Ангеліна Дмитрієнко

ІІІ премія
  Москаленко Алла

19.2.1996

ОНМА ім.Нежданової

Одеса С. Рахманінов Концерт №2 до мінор, 1 частина – 12:00

Викладач – Георгій Кожухарь

ІІІ премія

 

ФОРТЕПІАНО СОЛІСТИ

Дебют Козенко Герман Київ I премія
  Федотова Катерина Кропивницький II премія
  Чернишук Артем Нікополь   II премія
  Кушнір Олександра Вінниця III премія
  Полоцька Емілія Київ III премія
  Шевчун Злата Львів  III премія
Молодша група А  Басиста Олександра Черкаси І премія
  Бурдейний Денис Вінниця І премія
  Гудман Силвіа Маріель США – Україна І премія
  Заходякін Андрій Київ І премія
  Макєєва Анастасія Київ І премія
  Пишнюк Катерина Київ І премія
  Гладій Володимир Київ ІІ премія
  Гончарук Анастасія Вінниця ІІ премія
  Кашубайте Клея Литва ІІ премія
  Липинська Анжела Одеса ІІ премія
  Орлянська Єва Львів ІІ премія
  Соловйова Валерія Новодружеськ ІІ премія
  Бірюкова Олександра Київ ІІІ премія
  Веріч Каріна    Київ ІІІ премія
  Вязніковцева Габріель Київ ІІІ премія
  Ємець Поліна Нікополь ІІІ премія
  Марценюк Ярослав Одеса ІІІ премія
  Нечепуренко Ірина Вінниця ІІІ премія
  Пікалова Ангеліна Нікополь ІІІ премія
  Сорока Олександра Київ ІІІ премія
  Стебловська Софія Одеса ІІІ премія
  Тихонова Софія Київ ІІІ премія
  Черкас Ілля Вінниця ІІІ премія
  Чміль Ольга Київ ІІІ премія
  Шевчук Ніколетта Іршава ІІІ премія
  Ямпольська Дарья Київ ІІІ премія
  Бистрова Вероніка Черкаси Дипломант
  Бордоносенко Агнія     Київ Дипломант
  Генчева Аліса Київ Дипломант
  Купіна Жанна Київ Дипломант
  Панасюк Анна Христинівка Дипломант
  Процько Єлизавета Київ Дипломант
  Рожко Марія Київ Дипломант
  Сидорук Юліана-Марія Коломия Дипломант
  Терещенко Вікторія Київ Дипломант
  Черниш Зоя Київ Дипломант
  Зенчеко Галина Чернігів Учасник
  Нікульшина Анастасія Вінниця Учасник
Молодша група В  Волошин Дмитро Київ І премія
  Дорош Софія Київ І премія
  Касьяненко Таісія Харків І премія
  Кашубайте Кая Литва І премія
  Мітряну Ангєліна Ірпінь І премія
  Плошко Амєлія Київ І премія
  Соловйова Анастасія Київ І премія
  Трусова Кароліна Київ І премія
  Вітченко Владислав Славутич ІІ премія
  Маницки Максиміліан Польща ІІ премія
  Муравйова Ксенія Київ ІІ премія
  Кареліна Крістіна Кропивницький ІІ премія
  Хрипко Єлизавета Кривий Ріг ІІ премія
  Буй Бать Зйеп Дарья Київ ІІІ премія
  Варга Софія Мукачево ІІІ премія
  Кандул Юрій Київ ІІІ премія
  Лагвілава Георгій Київ ІІІ премія
  Панімаш Ірина Черкаси ІІІ премія
  Пірч Кирил Маріуполь ІІІ премія
  Пшенична Ася Одеса ІІІ премія
  Собко Дарія Кролевець ІІІ премія
  Сулима Даніель Київ ІІІ премія
  Сухановська Марина Черкаси ІІІ премія
  Узбекова  Дар’я Шостка ІІІ премія
  Бондаренко Олександра Київ Дипломант
  Васяніна Юлія Карлівка Дипломант
  Кравченко Марія Радомишль Дипломант
  Чернишова Єлизавета     Кремінна Дипломант
  Новікова Софія Черкаси Учасник
  Супрун Анастасія Глобине Учасник
Середня група С  Іванова Анастасія Костянтинівка І премія
  Груй Акім Київ ІІ премія
  Матіяш Анастасія Запоріжжя ІІ премія
  Куровська Дар’я Коломия ІІІ премія
  Бершацька Ксенія Київ  ІІІ премія
  Бойченко Дмитро Фастів Дипломант
  Курінна Ангеліна Київ Дипломант
  Павлишен Артем Чернігів Дипломант
  Мельніков Віталій Одеса Учасник
  Нефьодов Кирило  Нікополь Учасник
  Кадурін Кирило Глухів Учасник
  Пасічник Богдан Фастів Учасник
  Радченко Ольга Маріуполь Учасник
  Рябов Максим Полтава Учасник
  Халявінський Іван Крюківщина Учасник
Середня група Д Грядченко Надія Київ ІІІ премія
  Качмарчик Даниїл Дрогобич ІІІ премія
  Кулічкова Ангеліна Сєвєродонецьк Учасник
  Яковіна Юлія Харків Учасник
   
Старша група Макаренко Валентина Львів ІІ премія