НАРОДНЫЕ ИНСТРУМЕНТЫ

Ансамблі / оркестри

 
Молодша група Ансамбль гітаристів «Гармонія» Київ І премія
  Камерний ансамбль ДМШ №4 Київ ІІ премія
  Ансамбль бандуристів «Золота квінта» Макарів ІІІ премія

 

   
Середня група Дует акордеоністів:

Олекса Валентин – Гавриш Тетяна

Славутич І премія
  Квартет бандуристів «Калинка» Радомишль І премія

 

  Ансамбль домристів «Феєрія» Миколаїв ІІІ премія
   
  Ансамбль баяністів «Акорд» Чернігів І премія

 

  Ансамбль гітаристів «Гіт-ART» Чернігів ІІ премія

 

  Ансамбль домристів «Дзвіночок» Чернігів ІІ премія

 

  Ансамбль гітаристів «Duende» Чернігів ІІІ премія
  Інструментальний ансамбль «ПРЕМЬЄРА» Чернігів ІІІ премія
  Ансамбль бандуристів «Калиновий цвіт» Київ ІІІ премія

 

Старша група Дует бандуристок «Amoroso»:

Шукост Христина – Гуляк Марія

Львів І премія
  Дует: Панасенкова Катерина – домра

Галла Ілля – гітара

Київ ІІІ премія

Солісти

 
Молодша група А Гриценко Назар – гітара Київ І премія
  Зогоровська Людмила – домра Київ І премія
  Северинко Єлизавета – домра Київ І премія
  Корнієнко Софія – сопілка Черкаси ІІ премія
  Святнюк Артемий – балалайка    Київ ІІ премія
  Катан Єлизавета – бандура Одеса ІІІ премія
  Віленчик Максим – сопілка Чернігів ІІІ премія
  Павлова Тетяна  – домра Київ ІІІ премія
  Сухий Володимир – баян Новодністровськ ІІІ премія
  Логвінчук Милан – баян Новопетрівськ Дипломант
 
Молодша група В Кописова Карина – домра Чернігів І премія
  Кречик Павло – бандура Володимирець І премія
  Михайленко Тарас – баян Суми І премія
  Осадчий Володимир  – гітара Київ І премія
  Роздобудько Святослав  – сопілка Львів І премія
  Баранська Катерина – домра Київ ІІІ премія
  Бєлякова Олександра – домра Новопетрівськ ІІІ премія
  Лисенко Арсеній – акордеон Київ ІІ премія
  Козуб Артем – домра Глобине ІІ премія
  Тропіна Ніка – гітара    Черкаси ІІ премія
 
Середня група С Дерев’янкін Артем – акордеон Сєвєродонецьк І премія
  Калініч Вероніка – домра Київ І премія
  Сініло Софія – домра Гомель І премія
  Бігдан Вікторія – домра Глобине ІІ премія
  Довгаль Олександр – баян Київ ІІ премія
  Орловська Мадінахон – домра  Київ/Киргизія ІІ премія
  Петрович Марія – бандура   Радомишль ІІ премія
  Рилов Данило – домра Глобине ІІ премія
  Босик Дарина – бандура Володимирець ІІІ премія
  Троян Ростислав – баян Івано-Франківськ ІІІ премія
 
Середня група D Сидоренко Станіслав – гітара   Чернігів І премія
  Бійовський Микола – гітара Київ ІІ премія
 
Старша група Демченко Павло – баян Київ І премія
  Христенко Богдан – бандура Київ ІІ премія