СТРУННЫЕ ИНСТРУМЕНТЫ

Солісти

 
Дебют Іванов Даніель – скрипка Київ І премія
  Шердюкова Оксана – скрипка Хмельницький ІІ премія
        Маницьки Мілан – скрипка Польща ІІІ премія
 
Молодша група А  Іваницька Поліна – скрипка Київ І премія
  Зульфікар Софія – скрипка Хмельницький І премія
  Коваленко Ела – скрипка Чернігів І премія
  Желевський Георгій – скрипка Бориспіль ІІ премія
  Перцова Аліса – скрипка Київ ІІ премія
  Суховієнко Микита – скрипка Ніжин ІІ премія
  Яновська Софія – віолончель Київ ІІ премія
  Грініченко Ольга – скрипка Київ ІІІ премія
  Грицай Анастасія – скрипка Київ ІІІ премія
  Жукова Марія – віолончель Київ ІІІ премія
  Кокшаров Леонід – скрипка Білгород-

Дністровський

ІІІ премія

 

  Кузіна Азалія – скрипка Київ Дипломант
 
Молодша група В Ольховська Поліна – скрипка Київ І премія
  Чернікова Катерина – скрипка Київ І премія
  Аліщук Денис – віолончель Київ І премія
  Глорія Софія Верховскі – скрипка Канада ІІ премія
  Головчук Софія – скрипка Вінниця ІІ премія
  Волотовська Соломія – скрипка Бердичів ІІІ премія
  Коверняга Даниїл – скрипка Одеса ІІІ премія
  Кокшаров Олексій – скрипка Білгород-

Дністровський

ІІІ премія

 

  Мех Єлизавета – скрипка                      Київ ІІІ премія
  Сидорчук Ніка – віолончель Київ ІІІ премія
  Дубровіна Любов – скрипка Київ ІІІ премія
  Журавська Наталія  – скрипка Ірпінь Дипломант
  Баклаженко Наталія – скрипка Тернопіль Учасник
  Гурт Вікторія – скрипка Бровари Учасник
 
Середня група С  Гнатів Софія – скрипка Київ І премія
  Перепелиця Любов – скрипка Київ І премія
  Собченко Дарина – скрипка Київ І премія
  Боднарук Анна – віолончель Київ І премія
  Фещак Дарина – віолончель Київ І премія
  Недериця Сергій – скрипка Київ ІІ премія
  Будківська Владислава – скрипка Київ ІІІ премія
  Кононець Анастасія – скрипка Макарів ІІІ премія
  Конопацька Анастасія – віолончель Чернігів ІІІ премія
  Івасенко Костянтин – скрипка Запоріжжя Дипломант
  Карпенко Софія – скрипка Київ Дипломант
  Кобець Соломія – скрипка Київ Учасник
  Ковтун Олексій – скрипка Кривий Ріг Учасник
  Новіцька Олександра – скрипка Миронівка Учасник
 
Середня група Д  Тимошевська Ганна – скрипка  Рені І премія
  Щербіна Мирослава – скрипка  Сєвєродонецьк І премія
  Кокшарова Ольга – скрипка  Одеса ІІ премія
  Самодід Єлизавета – альт  Київ ІІ премія
  Дрига Катерина – скрипка  Київ ІІІ премія
  Білецька Софія – скрипка  Ірпінь Дипломант
 
           
Старша група   Воєвода Анна – скрипка  Нововолинськ І премія
  Марчак Софія – скрипка  Івано-Франківськ ІІ премія
  Дмітрієва Альона – скрипка  Білорусь ІІІ премія
  Гаврилова Дар’я – альт  Київ Дипломант
  Кардаш Діана – скрипка Ніжин Учасник
 

камерні ансамблі

 

 
Молодша група А  Камерний ансамбль:

Небесна Ярина – скрипка

Гладій Володимир – фортепіано

Київ ІІ премія
  Камерний ансамбль:

Омельченко Лілія – скрипка

Омельченко Богдан – фортепіано

Київ ІІІ премія
Молодша група В Ансамбль скрипалів «Группетто» Білгород-

Дністровський

ІІ премія
Середня група Ансамбль скрипалів «КПД»  Білгород-Дністровський І премія
  Тріо скрипалів «Дивоцвіт»:

Зінова Вікторія, Кононець Анастасія, Хавченко Ольга

Макарів І премія
  Тріо віолончелістів «Cello-terzet»:

Боднарук Анна, Довгаленко Анастасія, Людовик Дмитро                                      

Київ ІІ премія
  Дует скрипалів:

Цимбал Іоанна – Потапов Тимур  

Київ ІІІ премія
  Скрипковий ансамбль «Тutti»                  Київ ІІІ премія

 

  Струнний ансамбль КДМШ №15 ім. В.Г. Щигловського             Київ ІІІ премія
  Ансамбль скрипалів «Фантазія»   Київ Дипломант

 

   
  Камерний оркестр Вінницької ДМШ №1   Вінниця І премія

 

  Камерний оркестр «Сонет»    Дніпро ІІ премія

 

   
Старша група

 

Камерний анксамбль:

Кравець Нікіта – віолончель

Павлюковець Олександра – фортепіано 

Мінськ Гран – прі
  Камерний ансамбль:

Павлов Георгій – скрипка

Табачніков Рем – фортепіано          

Київ І премія
  Камерний ансамбль:

Шостак Наталія – скрипка

Павлов Георгій – фортепіано   

Київ І премія
  Камерний ансамбль:

Коршомна Катерина – скрипка

Марусяк Тетяна – фортепіано  

Одеса ІІ премія
  Струнный квартет:

Кустіцька Валерія – 1-а скрипка
Федорченко Олександра – 2-а скрип

Куделіна Міла – альт

Антоненко Тетяна – віолончель    

Київ ІІІ премія
  Камерний ансамбль:

Кирилова Катерина – скрипка

Гугіна Юлія – фортепіано      

Бєларусь ІІІ премія
  Камерний ансамбль:

Дмітрієва Альона, Бобков Олексій

Сєргієнко Катерина    

Бєларусь       Дипломант

 

 
СТРУННІ З ОРКЕСТРОМ
 
Молодша група А Сітшаєва Зарема – скрипка (18.07.2011)

ДМШ №14 ім.Кабалевського

Київ Ф. Зейц Учнівський концерт №2 соль мінор, 2 та 3 частини

Викладач – Олена Юрченко

ІІ премія
 

 

Нахалов Тигран – віолончель Одеса Й. Бах Концерт до мінор, 1 частина

Викладач – Людмила Карецька

ІІІ премія

 

 
Молодша група В Глорія Софія Верховскі – скрипка (11 років) Канада М. Брух Концерт №1, ор.26, 1, 2 MVM ІІ премія

 

  Пухальська Христина – скрипка (17.8.2008)

ДМШ №2 ім.Богословського

Чернігів В.А. Моцарт Концерт №1 сі-бемоль мажор, KV 207, 1 частина (каденція Д. Алара)

Викладач – Світлана Мірошниченко

І премія

 

 
Середня група  Гнатів Софія – скрипка

(15 років)

КССМШ ім.Лисенка

Київ Я. Сібеліус Концерт ре мінор, 1 частина

Викладач – Ольга Рівняк

Конц. – Ірина Тахаєва

 

І премія

  Мороз Георгій – скрипка (7.4.2001)

КССМШ ім.Лисенка

Київ Й. Брамс – концерт для скрипки з оркестром ре мажор, 1 частина –

 Викладач – Ольга Корінець

І премія
  Періг Вадим – скрипка

(4.6.2005)

КССМШ ім.Лисенка

Київ М. Брух Концерт №1, ор.26, 2 та 3 частини

Викладач – Ольга Корінець

ІІ премія
  Подольська Ольга – віолончель (15.10.2003)

ДМШ №7

Одеса К. Сен-Санс Концерт №1 ля мінор, ор.33

Викладач – Оксана Григор’єва

ІІ премія
  Ясногородська Стефанія – віолончель

(20.7.2003)

КССМШ ім.Лисенка

Київ А. Дворжак, концерт h-moll Ор. 104, 1 частина

Викладач – Олена Червова

Конц. – Маргарита Архімович

І премія
 
Старша група  Гончарова Юлія – скрипка (8.4.1992)

НМАУ ім.Чайковського

Київ С. Прокоф’єв Концерт №2, 1 частина

Викладач – Мирослава Которович

Конц. – Наталья Строчан

ІІ премія
  Клименко Богодар – скрипка (22.2.1997)

НМАУ ім.Чайковського

Київ Я. Сібеліус Концерт ре мінор, 1 частина

Викладач – Мирослава Которович

Конц. – Наталья Строчан

ІІ премія
  Позняк Галина – скрипка (9.8.1997)

Державна академія музики

Білорусь Я. Сібеліус Концерт ре-мінор, 1 частина

Викладач – Тетяна Боднєва

ІІІ премія