СТРУННІ ІНСТРУМЕНТИ

 

СТРУННІ ІНСТРУМЕНТИ

Дебют Аксіоненко Роман – віолончель Київ І премія
  Бочарова Дар’я – скрипка Київ Дипломант
        Воловик Софія – скрипка Київ ІІ премія
  Іванов Даніель – скрипка Київ І премія
  Морозов Іуліан – скрипка Одеса ІІ премія
  Педос Ірина – скрипка Київ ІІІ премія
Молодша група А  Блажевич Тетяна – скрипка Київ Учасник
  Грицай Анастасія – скрипка Київ ІІ премія
  Іваницька Поліна – скрипка Київ ІІІ премія
  Кравченко Поліна – скрипка Київ ІІ премія
  Кріль Варвара – скрипка Чернігів Дипломант
  Сітшаєва Зарема – скрипка Київ І премія
  Яновська Софія – віолончель Київ ІІІ премія
  Камерний ансамбль:

Троценко Ірина – скрипка

Петриченко Анастасія – ф-но

Київ Дипломант
Молодша група В Алєксєєва Маріна – скрипка Київ  
  Боженко Аїда – віолончель Кропивницький І премія
  Верховський Глорія Софія – скрипка Канада  
  Грініченко Ольга – скрипка Київ ІІІ премія
  Гурт Вікторія – скрипка Бровари ІІІ премія
  Дубровіна Любов – скрипка Київ Учасник
  Журавська Наталія – скрипка Ірпінь ІІІ премія
  Коваленко Ела – скрипка Чернігів ІІ премія
  Ковальська Софія – скрипка Київ І премія
  Мєсячнікова Анастасія – скрипка Одеса  
  Мех Єлизавета – скрипка Київ ІІ премія Спецприз «»
  Рудик Георгій – скрипка Київ ІІ премія
  Таран Аліса – скрипка Київ ІІ премія
  Чернікова Катерина – альт Київ І премія
  Янг Джонатон Джун Мо – скрипка Канада Дипломант
Середня група С  Борисова Ірина – скрипка Київ         І премія
  Калашнік Володимир – віолончель Одеса ІІ премія
  Конопацька Анастасія – віолончель Чернігів Дипломант
  Маньяна Плангеу Дженіфер – скрипка Київ І премія
  Морозов Андрій – скрипка Одеса ІІІ премія
  Новик Михайло – скрипка опл Мирноград Дипломант
  Смольнікова Поліна – віолончель Бєларусь  
  Станко Дар’я – скрипка Одеса Дипломант
  Титаренко Влада – віолончель Харків ІІІ премія
         
Середня група Д Недериця Сергій – скрипка Київ ІІ премія
Старша група Войтович Соломія – скрипка Київ ІІ премія
Середня група Тріо «Бароко»:

Сидоров Лазарь – скрипка

Резніченко Даміан – скрипка

Цимбал Іоанна – альт

Київ ІІІ премія
  Камерний ансамбль:

Квінтет ОССМШІ ім.проф. П.С.Столярського

Одеса І премія
Старша група

 

Камерний ансамбль:

Новік Михайло – скрипка

Заходякін Арсентій – фортепіано

Київ ІІ премія