Духовые инструменты – солисты и ансамбли

Неділя 7 квітня

Актова зала Ліцею міжнародних відносин (вул. П. Орлика, 13)

 ДУХОВІ ІНСТРУМЕНТИ – солісти / ансамблі
10.00 – 11.30
Молодша група А Кожушок-Литвинова Владислава – гобой Кривий Ріг
  Козак Варвара – блок-флейта Київ
  Несмашная Соломія – блок-флейта Боярка
  Пенкаль Анна – блок-флейта Київ
  Юшко Марія – блок-флейта Бориспіль
 
Молодша група В Гівель Анна – флейта Київ
  Довгаль Андрій – флейта Київ
  Кошляк Каріна – флейта Біла Церква
  Кришталович Іван – кларнет Київ
  Льодова Вікторія – блок-флейта Чернігів
  Пастушенко Марія – кларнет Київ
  Ружицька Єлизавета – флейта Київ
  Соломаха Ольга – флейта Київ
  Тішин Дмитро – фагот Дніпро
  Ясінський Родіон – саксофон Одеса
  Яхно Юлія – флейта Біла Церква
11.45 – 14.15
Середня група С Верба Іва – гобой Одеса
  Дробінський Назар – кларнет Київ
  Кришталович Андрій – тромбон Київ
  Кубай Роман – саксофон Володимирець
  Куліковський Михайло – флейта Київ
  Літучий Всеволод – флейта Дніпро
  Мазурик Віталій – саксофон Одеса
  Максімчук Євгенія – саксофон-альт Дніпро
  Малюга Регіна – гобой Київ
  Маслович Наталія – флейта Київ
  Медведчук Михайло – кларнет Київ
  Перешитий Валерій – кларнет Київ
  Поліщук Анастасія – саксофон Біла Церква
  Попадюк Ігор – кларнет Київ
  Пшевлоцький Северин – саксофон Київ
  Рондяк Софія – флейта Київ
  Солопенко Наталія – кларнет Черкаси
  Ткачук Артем – саксофон Дніпро
  Турчанович Давид – саксофон Київ
  Ушаков Данило – саксофон Одеса
  Шахова Анна – флейта Київ
 
Середня група Духовий оркестр Хмельницького музичного коледжу ім. В.І. Заремби Хмельницький
 
Середня група Д Андросенко Анна – флейта Київ
  Безносик Михайло – кларнет Київ
  Дем’янов Крістіан – саксофон Київ
  Довгалюк Валерій – фагот Черкаси
  Обельчак Дар’я – флейта Суми
  Покотило Захарій – труба Київ
  Руссова Юлія – флейта   Київ
  Сібір Данило – флейта Київ
16.30 – 17.30
Старша група – 1 тур Ван Бінь Бінь – саксофон Китай
  Лай Араус Дарій Іван – флейта Київ
  Сунь Сяодун – саксофон Китай
  Чжан Тин – саксофон Китай
  Ян Ханьжи – саксофон Китай
 
  Камерний ансамбль:

Анастасия Нестеревская – саксофон

Олеся Косилова – фортепиано

Білорусь
17.45 – 19.00
Старша група – 2 тур