Фортепиано – солисты

Пятниця 5 квітня

Мистецький салон КНУ імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60)

ФОРТЕПІАНО – солісти
9.00 – 10.30
Дебют Козенко Герман Київ
  Кушнір Олександра Вінниця
  Полоцька Емілія Київ
  Федотова Катерина Кропивницький
  Чернишук Артем Нікополь
  Шевчун Злата Львів
 
Молодша група А  Басиста Олександра Черкаси
  Бистрова Вероніка Черкаси
  Бордоносенко Агнія     Київ
  Бурдейний Денис Вінниця
  Веріч Каріна    Київ
  Вязніковцева Габріель Київ
  Генчева Аліса Київ
  Гладій Володимир Київ
  Гончарук Анастасія Вінниця
  Гудман Силвіа Маріель США – Харків
  Ємець Поліна Нікополь
  Заходякін Андрій Київ
  Зенчеко Галина Чернігів
  Кашубайте Клея Литва
  Купіна Жанна Київ
  Липинська Анжела Одеса
  Макєєва Анастасія Київ
  Марценюк Ярослав Одеса
  Нечепуренко Ірина Вінниця
  Нікульшина Анастасія Вінниця
10.45 – 12.00    
  Орлянська Єва Львів
  Панасюк Анна Христинівка
  Пікалова Ангеліна Нікополь
  Пишнюк Катерина Київ
  Процько Єлизавета Київ
  Рожко Марія Київ
  Сидорук Юліана-Марія Коломия
  Соловйова Валерія Новодружеськ
  Сорока Олександра Київ
  Стебловська Софія Одеса
  Терещенко Вікторія Київ
  Тихонова Софія Київ
  Черкас Ілля Вінниця
  Черниш Зоя Київ
  Чміль Ольга Київ
  Шевчук Ніколетта Іршава
  Ямпольська Дарья Київ
12.30 – 14.15
Молодша група В  Бондаренко Олександра Київ
  Буй Бать Зйеп Дарья Київ
  Варга Софія Мукачево
  Васяніна Юлія Карлівка
  Вітченко Владислав Славутич
  Волошін Дмитро Київ
  Дорош Софія Київ
  Зінова Дар’я Костянтинівка
  Кандул Юрій Київ
  Кареліна Крістіна Кропивницький
  Касьяненко Таісія Харків
  Кашубайте Кая Литва
  Кравченко Марія Радомишль
  Лагвілава Георгій Київ
  Маницки Максиміліан Польща
  Мітряну Ангєліна Ірпінь
  Муравйова Ксенія Київ
14.30 – 16.00    
  Новікова Софія Черкаси
  Панімаш Ірина Черкаси
  Пірч Кирил Маріуполь
  Плошко Амєлія Київ
  Пшенична Ася Одеса
  Собко Дарія Кролевець
  Соловйова Анастасія Київ
  Сулима Даніель Київ
  Супрун Анастасія Глобине
  Сухановська Марина Черкаси
  Трусова Кароліна Київ
  Узбекова  Дар’я Шостка
  Хрипко Єлизавета Кривий Ріг
  Чернишова Єлизавета     Кремінна
16.30 – 18.30
Середня група С  Бершадська Ксенія Київ
  Бойченко Дмитро Фастів
  Груй Акім Київ
  Іванова Анастасія Костянтинівка
  Кадурін Кирило Глухів
  Курінна Ангеліна Київ
  Куровська Дар’я Коломия
  Матіяш Анастасія Запоріжжя
  Мельніков Віталій Одеса
  Нефьодов Кирило  Нікополь
  Павлишен Артем Чернігів
  Пасічник Богдан Фастів
  Радченко Ольга Маріуполь
  Рябов Максим Полтава
  Халавінський Іван Крюківщина
19.00 – 20.00
Середня група Д Грядченко Надія Київ
  Качмарчик Даниїл Дрогобич
  Кулічкова Ангеліна Сєвєродонецьк
  Яковіна Юлія Харків
 
Старша група Макаренко Валентина Львів