Народні інструменти – солісти, ансамблі та оркестри

Субота 6 квітня

Концертний зала Центру культури та мистецтв МВС України (вул. П. Орлика, 16)

 НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ – ансамблі / оркестри

10.00 – 12.30                                               
Молодша група Ансамбль бандуристів «Золота квінта» Макарів

 

  Ансамбль гітаристів «Гармонія»

 

Київ
  Камерний ансамбль ДМШ №4

 

Київ
 
Середня група Квартет бандуристів «Калинка» Радомишль

 

  Ансамбль домристів Феєрія Миколаїв

 

 
  Ансамбль гітаристів «Гіт-ART» Чернігів

 

  Ансамбль гітаристів «Duende»

 

Чернігів
  Інструментальний ансамбль «ПРЕМЬЄРА»

 

Чернігів
  Ансамбль домристів «Дзвіночок» Чернігів

 

  Ансамбль баяністів «Акорд» Чернігів

 

 
  Баяно-акордеонний оркестр «Sonus internum»

 

Білорусь
       
Старша група Дует: Панасенкова Катерина – домра

Галла Ілля – гітара       

 

Київ
  Дует бандуристок:

Шукост Христина – Гуляк Марія

 

Київ  АНКЕТА???
 
  Ансамбль бандуристів «Вишневий цвіт»

 

Київ
 

Субота 6 квітня

Актова зала Ліцею міжнародних відносин (вул. П. Орлика, 13)

 НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ – солісти

13.00 – 15.00                                               
Молодша група А Віленчик Максим – сопілка Чернігів
  Гриценко Назар – гітара Київ
  Зогоровська Людмила – домра Київ
  Катан Єлизавета – бандура Одеса
  Корнієнко Софія – сопілка Черкаси
  Логвінчук Милан – баян Новопетрівськ
  Павлова Тетяна  – домра Київ
  Святнюк Артемий – балалайка    Київ
  Северинко Єлизавета – домра Київ
  Сухий Володимир – баян Новодністровськ
 
Молодша група В Баранська Катерина – домра Київ
  Бєлякова Олександра – домра Новопетрівськ
  Козуб Артем – домра Глобине
  Кописова Карина – домра Чернігів
  Кречик Павло – бандура Володимирець
  Лисенко Арсеній – акордеон Київ
  Михайленко Тарас – баян Суми
  Осадчий Володимир  – гітара Київ
  Роздобудько Святослав  – сопілка Львів
  Тропіна Ніка – гітара    Черкаси
15.30 – 16.50                                    
Середня група С Босик Дарина – бандура Володимирець
  Бігдан Вікторія – домра Глобине
  Гревцева Анастасія – акордеон Гомель
  Дерев’янкін Артем – акордеон Сєвєродонецьк
  Довгаль Олександр – баян Київ
  Калініч Вероніка – домра Київ
  Орловська Мадінахон – домра  Київ/Киргизія
  Петрович Марія – бандура   Радомишль
  Рилов Данило – домра Глобине
  Сініло Софія – домра Гомель
  Троян Ростислав – баян Івано-Франківськ
 
Середня група D Сидоренко Станіслав – гітара   Чернігів
  Бійовський Микола – гітара Київ
17.10 – 18.00
Старша група Христенко Богдан – бандура Київ
  Демченко Павло – баян Київ