Струнные инструменты – солисты, камерные ансамбли и оркестры

Субота 6 квітня Мистецький салон КНУ імені Тараса Шевченко (вул. Володимирська, 60)

СТРУННІ ІНСТРУМЕНТИ – солісти / камерні ансамблі / оркестри
10.00 – 12.15
Старша група – 1 тур  Воєвода Анна – скрипка Нововолинськ
  Гаврилова Дар’я – альт Київ
  Дмітрієва Альона – скрипка Білорусь
  Кардаш Діана – скрипка Ніжин
  Марчак Софія – скрипка Івано-Франківськ
 
Середня група Д  Білецька Софія – скрипка Ірпінь
  Дрига Катерина – скрипка Київ
  Кокшарова Ольга – скрипка Одеса
  Самодід Єлизавета – альт Київ
  Тимошевська Ганна – скрипка Рені
  Щербіна Мирослава – скрипка Сєвєродонецьк
12.45 – 14.00

 

Старша група – 2 тур    
14.15 – 15.30
Середня група Дует скрипалів:

Цимбал Іоанна – Потапов Тимур

 

Київ
  Ансамбль скрипалів «КПД» Білгород-Дністровський

 

 

  Струнний ансамбль КДМШ №15 ім. В.Г. Щигловського

 

Київ
  Ансамбль скрипалів «Фантазія» Київ

 

 

  Тріо «Дивоцвіт»:

Зінова Вікторія, Кононець Анастасія

Хавченко Ольга

Макарів
  Тріо віолончелістів «Cello-terzet»:

Боднарук Анна, Довгаленко Анастасія, Людовик Дмитро

Київ
  Скрипковий ансамбль «Тutti»

 

Київ

 

 
  Камерний оркестр «Сонет» Дніпро

 

 

  Камерний оркестр Вінницької ДМШ №1 Вінниця

 

 

15.45 – 17.30
Старша група Камерний ансамбль:

          Павлов Георгій – скрипка

Табачніков Рем – фортепіано

                   

Київ
  Камерний ансамбль:

          Кирилова Катерина – скрипка

Гугіна Юлія – фортепіано

         

Бєларусь
  Камерний ансамбль:

Коршомна Катерина – скрипка

Марусяк Тетяна – фортепіано

 

Одеса
  Камерний ансамбль:

Шостак Наталія – скрипка

Павлов Георгій – фортепіано

 

Київ
  Камерний анксамбль:

Кравець Нікіта – віолончель

Павлюковець Олександра – фортепіано 

 

Мінськ
  Камерний ансамбль:

Дмітрієва Альона

          Бобков Олексій

          Сєргієнко Катерина

 

Бєларусь   

 

  Струнный квартет:

Кустицька Валерія – 1-а скрипка
Федорченко Олександра – 2-а скрипка

Куделіна Міла – альт

Антоненко Тетяна – віолончель

 

Київ