Струнные с оркестром

П’ятниця 5 квітня ПОРЯДОК ВИСТУПІВ

СТРУННІ З ОРКЕСТРОМ
10.00
Молодша група А Сітшаєва Зарема – скрипка

18.07.2011

ДМШ №14 ім.Кабалевського

Київ Ф. Зейц Учнівський концерт №2 соль мінор, 2 та 3 частини – 5:00

Викладач – Олена Юрченко

 

 
 

 

Нахалов Тигран – віолончель

 

Одеса Й. Бах Концерт до мінор, 1 частина

Викладач – Людмила Карецька

 

 

 

 
Молодша група В Глорія Софія Верховскі – скрипка

11 років

Канада М. Брух Концерт №1, ор.26, 1, 2 MVM

Викладач –

 

 

 

  Пухальська Христина – скрипка

17.8.2008

ДМШ №2 ім.Богословського

Чернігів В.А. Моцарт Концерт №1 сі-бемоль мажор, KV 207, 1 частина (каденція Д. Алара)

Викладач – Світлана Мірошниченко

 

 

 

 
ДУХОВІ З ОРКЕСТРОМ  

 

 
Середня група Літучий Всеволод – флейта

19.11.2004

Музична школа Дніпровської академії музики ім.Глінки

 

Дніпро В.А. Моцарт Концерт №1, соль мажор, К 313, 1 частина – 8:00

Виклада – Ольга Зернаєва

 

 
  Руссова Юлія – флейта

31.8.2004

КССМШ ім.Лисенка

Київ К.Ф.Е. Бах Концерт ре мінор ІІІ частина, 6:00

Викладач – Лариса Плотнікова

 

 

 

 

 

 

 

 
 СТРУННІ З ОРКЕСТРОМ

11.00

Середня група  Гнатів Софія – скрипка

15 років

КССМШ ім.Лисенка

Київ Я. Сібеліус Концерт ре мінор, 1 частина

Викладач – Ольга Рівняк

Конц. – Ірина Тахаєва

 

 

  Мороз Георгій – скрипка

7.4.2001

КССМШ ім.Лисенка

Київ Й. Брамс – концерт для скрипки з оркестром ре мажор, 1 частина – 20:00

 Викладач – Ольга Корінець

 

 
  Періг Вадим – скрипка

4.6.2005

КССМШ ім.Лисенка

Київ М. Брух Концерт №1, ор.26, 2 та 3 частини 16:00

Викладач – Ольга Корінець

 

 
  Подольська Ольга – віолончель

15.10.2003

ДМШ №7

 

Одеса К. Сен-Санс Концерт №1 ля мінор, ор.33, 21:00

Викладач – Оксана Григор’єва

 

 
12.00 Ясногородська Стефанія –  віолончель

20.7.2003

КССМШ ім.Лисенка

Київ А. Дворжак, концерт h-moll Ор. 104, 1 частина – 17:00

Викладач – Олена Червова

Конц. – Маргарита Архімович

 
 
Старша група  Гончарова Юлія – скрипка

8.4.1992

НМАУ ім.Чайковського

Київ С. Прокоф’єв Концерт №2, 1 частина – 11:00

Викладач – Мирослава Которович

Конц. – Наталья Строчан

 
  Клименко Богодар – скрипка

22.2.1997

НМАУ ім.Чайковського

Київ Я. Сібеліус Концерт ре мінор, 1 частина 17:00

Викладач – Мирослава Которович

Конц. – Наталья Строчан

 
  Позняк Галина – скрипка

9.8.1997

Державна академія музики

 

Білорусь Я. Сібеліус Концерт ре-мінор, 1 частина – 15:00

Викладач – Тетяна Боднєва