ДУХОВІ ІНСТРУМЕНТИ

 

П’ятниця

9 жовтня

 

10.00 – 15.00 Реєстрація учасників  

Тел. +38 067 356 6228

 

Неділя

11 жовтня

Конкурсні прослуховування

 

13.00 – 13.45 Солісти А, В Малий зал Національної філармонії України (Володимирський узвіз, 2-б)

 

14.00 – 15.00 Солісти В

Ансамблі В

15.30 – 17.00 Солісти С

Ансамблі С

17.30 – 19.00 Солісти С, D

Ансамблі

Старша група

 

Оголошення результатів та Нагородження

 

14.30 Солісти А, В Кругла зала

 

 

16.00 Солісти В,

Ансамблі В

19.30 Солісти С, D, Ансамблі С, Старша група
 

 

Неділя 11 жовтня                                    ІІ тур                  

 

Малий зал Національної філармонії України (Володимирський узвіз, 2-б)

 

ДУХОВІ ІНСТРУМЕНТИ

Солісти / Камерні ансамблі

 

13.00 – 13.45
Молодша група А Абасова Аміна – флейта Київ
  Бережанська Марія – блокфлейта Київ
  Пенкаль Анна – флейта Київ
  Соловйова Мішель-Анастасія – флейта Харків
  Тарасюк Артем – сопілка Володимирець
  Тригубенко Анастасія – блок-флейта Чернігів
  Федюніна Аглая – флейта Київ
 
 Молодша група В Бабак Валерій – туба Київ
  Буркова Катерина – флейта Київ
  Зенченко Софія – валторна Шостка
 

14.30 – Оголошення результатів (група А)

 

14.00 – 15.00
  Куц Матвій – тромбон Володимирець
  Мудрик Іван – саксофон Володимирець
  Піменов Василь – кларнет Київ
  Остапович Злата – саксофон Володимирець
  Ружицька Єлизавета – флейта Київ
  Сиротич Йосафата – флейта Київ
  Старицька Поліна – флейта Чернігів
  Трупкіна Даріна – флейта Харків
  Чеховська Вікторія – флейта Київ
 

 

Тріо флейтистів «Шумка»:

Буркова Катерина, Татарчук Єлизавета, Касьянов Костянтин

Київ
 

16.00 – Оголошення результатів (група В)

 

15.30 – 17.00
Середня група С Біляченко Владислав – саксофон Київ
  Баженов Андрій – труба Шостка
  Верьовочкін Максим – труба Київ
  Гладнєв Аум – тромбон Київ
  Драч Юлія – гобой Київ
  Джевагіров Артем – кларнет Чернігів
  Деркач Мирослав – саксофон Рівне
  Кучерявий Олексій – тромбон Київ
  Медоліз Тимофій – флейта Ірпінь
  Пшевлоцький Северин – Микола – саксофон Київ
  Камерний ансамбль:

Мазурик Віталій – саксофон

Щеглакова Софія – фортепіано

 

 

 

Одеса

17.30 – 19.00
  Собченко Анна – саксофон Фастів
  Соломаха Ольга – флейта Київ
  Тригубенко Олександра – флейта Чернігів
 
Середня група D Іваненко Ольга – кларнет Чернігів
  Малярчук Іван – саксофон Київ
  Похилець Максим – фагот Чернігів
  Пешкова Марія – флейта Київ
  Руссова Юлія – флейта Київ
  Штанов Данило – флейта Київ
  Шупик Іван – кларнет Чернігів
Старша група Камерний ансамбль:

Собченко Зінаїда – флейта

Заєць Марина  – фортепіано

 

Коростень
 

19.30 – Оголошення результатів