ФОРТЕПІАНО

 

Пятниця

9 жовтня

 

10.00 – 15.00 Реєстрація учасників  

Тел. +38 067 356 6228

 

Субота

10 жовтня

 

Конкурсні прослуховування

 

10.00 – 10.45 Солісти Дебют, А Малий зал Національної філармонії України (Володимирський узвіз, 2-б)

 

11.00 – 11.45 Солісти А, Ансамблі А
12.00 – 13.00 Солісти В
13.00 – 14.30 Солісти В
14.50 – 16.00 Солісти В, Ансамблі В
16.30 – 18.00 Солісти С
18.30 – 19.30 Ансамблі С, Солісти D
 

Оголошення результатів та Нагородження

 

12.30 Солісти Дебют, А, Ансамблі А Кругла зала

 

 

17.00 Солісти В, Ансамблі В
20.00 Солісти С, D, Ансамблі С
 

 

Субота 10 жовтня                               ІІ тур

 

Малий зал Національної філармонії України (Володимирський узвіз, 2-б)

 

ФОРТЕПІАНО

Солісти / Фортепіанні ансамблі

10.00 – 10.45
Дебют Боловіна Олександра Дніпро
  Буй Хоанг Зйеп Софія Київ – В’єтнам
  Вінічук Софія Кам’янка
  Славянська Аделіна Дніпро
  Рябов Михайло Київ
  Рибалка Богдан Київ
  Яніцька Наталі Первомайськ
 
Молодша група А  Баскакова Поліна Київ
  Вязніковцева Ґабріель Київ
  Галинський Олександр Одеса
  Гончарук Анастасія Київ
  Довніч Сергій Київ
11.00 – 11.45    
  Донець Анастасія Кам’янка
  Захарова Богдана Київ
  Козенко Герман Київ
  Оспанова Варвара Київ
  Сарнавський Данііл Київ
  Сидорук Юліана-Марія Коломия
  Супрун Олександр Вінниця
  Чернишук Артем Нікополь
  Харченко Ангеліна Кам’янка
  Фортепіанний  ансамбль:

Боровенко Валерія – Митрофанов Максим

Київ
 

12.30 – Оголошення результатів (Дебют, група А)

12.00 – 13.00
Молодша група В Білошицький Артур Чернігів
  Бистрова Вероніка Черкаси
  Буй Бать Зйеп Дарья Київ – В’єтнам
  Веріч Каріна Київ
  Воднєва Діана Київ
  Волошин Дмитро Київ
  Воронов Назар Київ
  Дрига Ксенія Київ
  Заходякін Андрій Київ
  Кутковська Лариса Херсон
13.20 – 14.30    
  Маценко Максим Борова
  Мітряну Ангєліна Ірпінь
  Морозов Дмитро Кривий Ріг
  Новікова Катерина Бєларусь
  Новікова Софія Черкаси
  Онищенко Ганна Одеса
  Опанасюк Тарас Рівне
  Петриченко Анастасія Київ
  Савковська Маргарита Харків
  Соловйова Анастасія Київ
14.50 – 16.00    
  Ткаченко Аміна Миргород
  Трусова Кароліна Київ
  Тяпаєва Катерина Миколаїв
  Федюрко Олександр Київ
  Шепета Стефанія Київ
  Фортепіанний ансамбль:

Буй Дар’я – Рубель Домініка

Київ
  Фортепіанний ансамбль:

Гаврилюк Андрій – Діреєв Олександр

Радомишль
  Фортепіанний ансамбль:

Мельник Анна – Кареліна Крістіна

Кропивницький
 

17.00 – Оголошення результатів (група В)

16.30 – 18.00
Середня група С  Гаєвська Маргарита Київ
  Зеленяк Тимур Кривий Ріг
  Лагвілава Георгій Київ
  Пчелінцева Адріана Київ
  Семирог Анна Кам’янка
  Смик Юлія Київ
  Тороп Анастасія Бєларусь
  Узбекова Дар’я Шостка
  Хафіан Каріна Саудівська Аравія
  Шевченко Владислава Біла Церква
  Щеглакова Софія Одеса
18.30 – 19.30
Середня група Д Вехбі Ільдар Шахін Туреччина
  Журба Альона Чернігів
  Суханов Олександр Кам’янка
  Шарпарь Максим Київ
 
Середня група Фортепіанний ансамбль:

Кравченко Марія – Сизова Марія

Радомишль
  Фортепіанний ансамбль:

Мазченко Валерія – Качуровська Вероніка

Вінниця
  Фортепіанний ансамбль:

Смик Юлія – Гаєвська Маргарита

Київ

 

 

20.00 – Оголошення результатів