СТРУННІ ІНСТРУМЕНТИ

 

Пятниця

9 жовтня

 

10.00 – 15.00 Реєстрація учасників  

Тел. +38 067 356 6228

 

Субота

10 жовтня

 

Конкурсні прослуховування

 

11.00 – 12.00 Солісти Дебют, А, Ансамблі А Концертний зал

Будинку архітекторів

 (вул. Бориса Грінченка, 7)

 

12.15 – 13.15 Солісти В
13.30 – 14.30 Солісти В
15.00 – 16.30 Солісти С
17.00 – 18.30 Ансамблі С,

Солісти С, D

 

Оголошення результатів та Нагородження

 

12.30 Солісти Дебют, А Ансамблі А Хол перед залою

 

 

15.30 Солісти В
19.00 Солісти С

 Ансамблі С

 

 

 

Субота 10 жовтня                               ІІ тур    

 

Концертний зал

Будинку архітекторів

 (вул. Бориса Грінченка, 7)

 

 

СТРУННІ ІНСТРУМЕНТИ

солісти / камерні ансамблі

 

11.00 – 12.00
Дебют Аксіоненко Роман – віолончель Київ
  Бочарова Дар’я – скрипка Київ
        Воловик Софія – скрипка Київ
  Іванов Даніель – скрипка Київ
  Морозов Іуліан – скрипка Одеса
  Педос Ірина – скрипка Київ
 
Молодша група А  Блажевич Тетяна – скрипка Київ
  Грицай Анастасія – скрипка опл Київ
  Іваницька Поліна – скрипка Київ
  Кравченко Поліна – скрипка Київ
  Кріль Варвара – скрипка Чернігів
  Сітшаєва Зарема – скрипка Київ
  Яновська Софія – віолончель Київ
  Камерний ансамбль:

Троценко Ірина – скрипка

Петриченко Анастасія – фортепіано

 

Київ
 

12.30 – Оголошення результатів (Дебют, група А)

 

12.15 – 13.15
Молодша група В Алєксєєва Маріна – скрипка Київ
  Боженко Аїда – віолончель Кропивницький
  Верховський Глорія Софія – скрипка Канада
  Грініченко Ольга – скрипка Київ
  Гурт Вікторія – скрипка Бровари
  Дубровіна Любов – скрипка Київ
  Журавська Наталія – скрипка опл Ірпінь
  Коваленко Ела – скрипка Чернігів
  Ковальська Софія – скрипка Київ
13.30 – 14.30

 

   
  Месячнікова Анастасія – скрипка Одеса
  Мех Єлизавета – скрипка Київ
  Небесна Ярина – скрипка Київ
  Рудик Георгій – скрипка Київ
  Таран Аліса – скрипка Київ
  Фіглюк Ніна – скрипка Київ
  Чернікова Катерина – альт Київ
  Янг Джонатон Джун Мо – скрипка Канада
 

15.30 – Оголошення результатів (група В)

 

       
15.00 – 16.30
Середня група С  Борисова Ірина – скрипка Київ
  Ворончук Єлизавета – скрипка Бєларусь
  Дрик Дар’я – віолончель Бєларусь
  Калашнік Володимир – віолончель Одеса
  Конопацька Анастасія – віолончель Чернігів
  Маньяна Плангеу Дженіфер – скрипка Київ
  Морозов Андрій – скрипка Одеса
  Недериця Сергій – скрипка Київ
  Новик Михайло – скрипка опл Мирноград
  Смольнікова Поліна – віолончель Бєларусь
17.00 – 18.30

 

 

 

 
  Станко Дар’я – скрипка Одеса
  Титаренко Влада – віолончель Харків
  Шилова Злата – скрипка Бєларусь
 
Середня група Д Тотовицька Наталка – скрипка

 

Київ
Старша група Войтович Соломія – скрипка

 

Київ
Середня група Тріо «Бароко»:

Сидоров Лазарь – скрипка

Резніченко Даміан – скрипка

Цимбал Іоанна – альт

 

Київ
  Камерний ансамбль «Rondo»

 

Макарів
  Камерний ансамбль:

Квінтет ОССМШІ ім. проф. П.С.Столярського

 

Одеса
 
Старша група

 

Камерний ансамбль:

Новік Михайло – скрипка

Заходякін Арсентій – фортепіано

 

Київ
 

19.00 – Оголошення результатів