Духовые

1 квітня                                          Р О З К Л А Д                  

неділя

Актова зала Ліцею міжнародних відносин (вул. П. Орлика, 13)
ДУХОВІ ІНСТРУМЕНТИ солісти
11.00 – 11.50
Молодша група А Бєлова Варвара – флейта Київ  
  Василенко Марія – флейта Кривий Ріг  
  Віленчик Максим – блок-флейта Чернігів  
  Довгаль Андрій – флейта Київ  
  Курінна Софія – блок-флейта Полтава  
  Марченко Анастасія – блок-флейта  Харків  
  Олійник Таїсія – блок-флейта Харків  
  Серафин Андрій – флейта Київ  
  Старицька Поліна – флейта Чернігів  
ДУХОВІ ІНСТРУМЕНТИ ансамблі
 
  Камерний квартет «Дебют»:

Пенкаль Анна – Кириченко Єгор –

Петронюк Марія – Коновалова Олександра

Київ  
12.00 – 13.30
Молодша група В Бурак Асуде-Бетюль –флейта Австрія, Відень  
  Верьовочкін Максим – труба Дніпро  
  Гіда Генріх – флейта Дніпро  
  Єфремова Софія – флейта Київ  
  Кравченко Крістіна – флейта Київ  
  Льодова Вікторія – блок-флейта Чернігів  
  Медведчук Михайло – кларнет Київ    
  Міхонічева Софія – флейта Київ  
  Наконечна Христина – кларнет Київ    
  Олійник Софія – флейта Харків  
  Олійник Устим – флейта Київ  
  Прудкогляд Данііл – труба Київ  
  Руденко Поліна – блок-флейта Харків  
  Семерникова Іуліанія – флейта Київ  
  Сиволап Богдан – кларнет Київ  
  Хахалєва Софія – саксофон Київ  
  Яскевич Андрій – флейта Київ  
 

 

1 квітня                                             Р О З К Л А Д                  

неділя

Актова зала Ліцею міжнародних відносин (вул. П. Орлика, 13)
ДУХОВІ ІНСТРУМЕНТИ солісти
13.50 – 15.10
Середня група С Григорівський Олег – тромбон Дніпро  
  Івашуткін Олексій – труба Київ  
  Ковач Діана – флейта  Кривий Ріг  
  Коляда Георгій – валторна Дніпро  
  Кувалдін Корній – флейта Київ  
  Куліковський Михайло – флейта Київ  
  Лозоватська Вероніка – флейта Одеса  
  Маслович Наталія – флейта  Київ  
  Мимрик Роман – саксофон Київ  
  Морозов Даніель – труба Київ  
15.20 – 16.20
  Перешитий Валерій – кларнет Київ  
  Покотило Захарій – тромбон Київ  
  Поліщук Анастасія – саксофон Біла Церква  
  Руденко Діана – флейта Дніпро  
  Турчанович Давид – саксофон Київ  
  Ульфстедт Петер Джуніор – флейта Київ  
  Чайка Миколай – гобой Дніпро  
  Шастова Софія – гобой Київ  
ДУХОВІ ІНСТРУМЕНТИ ансамблі / оркестри
17.00 – 18.20
Середня група Ансамбль: Семерникова Уіліанія – фортепіано

Семерникова Агафія – флейта

Козка Софія – флейта        

Київ  
  Ансамбль: Собко Дарія – фортепіано

Біляченко Владислав – саксофон

Шибаєв Олег – саксофон

Кролевець  
  Джаз-тріо «Колосвіт»:Хомутіна Марія – флейта

Ходзинський Роман – скрипка

Турська Марія – фортепіано

Київ  
  Квартет саксофоністів «Фристайл-джаз»:

Фролов Олексій – Свіщ Павло – Гімлевич Марина – Орєхов Валерій

Миколаїв  
Старша група Квінтет: Макодзеба Валентин – гобой

Брижко Роман – кларнет

Кротик Віталій – валторна

Нечесний Ігор – фагот

Петрова Марія – фортепіано       

Київ  
Середня група Біг – бенд «Браво» Київ  
  Оркестр духових інструментів Дніпро  
 

 

1 квітня                                             Р О З К Л А Д                  

неділя

Актова зала Ліцею міжнародних відносин (вул. П. Орлика, 13)
ДУХОВІ ІНСТРУМЕНТИ солісти
18.40 – 20.00
Середня група D Безносик Михайло – кларнет Київ  
  Вострикова Вікторія – флейта Кривий  Ріг  
  Григашкін Олександр – гобой   Вінниця  
  Кравчук Ігор – фагот   Вінниця  
  Мамецька Яна – кларнет Київ  
  Панченко Дмитро – саксофон Житомир  
  Поліщук Євгеній – гобой Вінниця  
 
Старша група Артеменко Ірина – саксофон Київ  
  Бітяєв Олександр – валторна Київ