Фортепиано

30 березня                                          Р О З К Л А Д

пятниця

Мистецький салон КНУ імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60)
ФОРТЕПІАНО солісти
9.00 – 11.30
Дебют  Вострікова Софія Київ  
  Ємець Поліна Нікополь  
  Зенченко Галина Чернігів  
  Орлянська Єва Львів  
  Степаненко Артемій Одеса  
 
Молодша група А  Басиста Олександра Черкаси  
  Бурлак Ярина Коломия  
  Веріч Каріна Київ  
  Гречіна Олександра Фастів  
  Гуляєва Єва Одеса  
  Красилич Дарій Київ  
  Лозович Анастасія Соснівка  
  Лопушенко Марія Київ  
  Мазуренко Марія Кропивницький  
  Малик Катерина Київ  
  Маницки Максиміліан Польша  
  Мітряну Ангєліна Ірпінь  
  Муравйова Ксенія Київ  
  Накутній Владислав Одеса  
  Нестерова Наталія Київ  
  Новікова Софія Черкаси  
  Пишнюк Катерина Київ  
  Пікалова Ангеліна Нікополь  
 
  Подолян Вероніка Вінниця  
  Полтавець Марія Київ  
  Прокопюк Вероніка Київ  
  Сахно Еліна Київ  
  Сулима Даніель Київ  
  Супрун Анастасія Глобине  
  Тараненко Ксенія Київ  
  Терещенко Вікторія Київ  
  Тяпаєва Катерина Миколаїв  
  Федорович Поліна Одеса  
  Форсюк Яна Нетішин  
  Черкас Ілля Вінниця  
  Чжао Ілля Китай  
  Якібчук Назарій Фастів  
  Ямбурський Єлисей Одеса  
 
30 березня                                                       

пятниця

Мистецький салон КНУ імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60)
ФОРТЕПІАНО солісти
12.00 – 13.45
Молодша група В  Беньковська Дар’я Київ  
  Бершацька Ксенія Київ  
  Бойко Єлізавєта Чернігів  
  Бондаренко Олександра Київ  
  Гребньова Кира Одеса  
  Грігорян Петро Київ  
  Верба Марія Одеса  
  Дрига Ксенія Нова Каховка  
  Дяченко Денис Київ  
  Єрмак Михайло Київ  
  Живолуп Софія Карлівка  
  Зінченко Юлія Черкаси  
  Зубко Христина Вінниця  
  Іскрицька Власта Київ  
  Карнаушенко Крістіна Київ  
  Колтунова Софія Київ  
  Кривенко Володимир Чабани  
  Курінна Ангеліна Сміла  
  Куровська Дар’я Коломия  
  Лагвілава Георгій Київ  
 
 14.15 – 16.00 Мамецька Мілана Київ  
  Маницки Максиміліан Польща  
  Мельников Віталій Одеса  
  Молдован Ярослава Заставна  
  Москаленко Світлана Київ  
  Панімаш Ірина Черкаси  
  Петрусь Наталія Корець  
  Печеновська Ілона Чернігів  
  Пірч Кирило Маріуполь  
  Примаченко Марія Київ  
  Рєзчіков Михайло Бєларусь  
  Скарбарчук Мирослава Зоря, Рівненська обл.  
  Собко Дарія Кролевець  
  Соловйова Анастасія Київ  
  Сухановська Марина Черкаси  
  Узбекова Дар’я Шостка  
  Федосєєв Кирило Кропивницький    
  Шекера Анна Київ  
  Шибанова Варвара Димер  
  Щеглакова Софія Одеса  
 
30 березня                                                        

пятниця

Ліцей міжнародних відносин (вул. П.Орлика, 13)
ФОРТЕПІАНО солісти
16.00 – 17.10
Середня група С  Авалян Карина Київ  
  Андрєєв Олександр Київ  
  Галицький Андрій Житомир  
  Допіро Марія Київ  
  Зейналов Садиг Біла Церква  
  Кадурін Кирило Глухів  
  Кауфман Евеліна Чугуїв  
  Корель Анна Южне, Одеська обл.  
  Макарова Олександра Мукачево  
 17.30 – 18.30 Нагінайлова Наталія Харків  
  Нестерцова-Собакарь Єлизавета Дніпро  
  Новікова Марія Черкаси  
  Новікова Софья Київ  
  Павлишен Артем Чернігів  
  Ткачук Вікторія Радомишль  
  Федосєєв Нікіта Кропивницький  
  Царенська Валерія Соснівка  
16.30 – 19.00
Старша група – І тур Бойко Марія Львів  
  Вінель Аліна Бєларусь  
  Головатчук Ольга Львів  
  Заходякін Арсентій Київ  
  Зубай Юрій Київ  
  Кропивницька Олександра Львів  
  Кукоренчук Тимофій Київ  
  Лебєдєва Зінаїда Київ  
  Масько Владислав Житомир  
  Нікітченко Дар’я Дніпро  
  Погодіна Ольга Львів  
  Рябчук Світлана Київ  
  Удовиченко Ангеліна Київ  
  Шлемкевич Юлія Київ  
 
31 березня                                          

 субота

Мистецький салон КНУ імені Тараса Шевченко (вул. Володимирська, 60)
ФОРТЕПІАНО солісти
16.00 – 17.40
Середня група D Берчук Ірина Івано-Франківськ  
  Болюх Ірина Хмельницький  
  Бруєнкова Анастасія Бєларусь  
  Вакс Регіна Дрогобич  
  Кацалап Олександра Київ  
  Кулічкова Ангеліна Рубіжне  
  Максимова Дар’я Харків  
  Сав’юк Власта Івано-Франківськ  
  Самородин Іван Київ  
  Філон Єлизавета Суми  
  Штаба Анна Рубіжне  
18.00 –
Старша група – ІІ тур