Игра с оркестром

width=”699″>

26 березня                                        Р О З К Л А Д

понеділок

Концертний зал Національної спілки композиторів України (вул. Пушкінська, 32)
ФОРТЕПІАНО З ОРКЕСТРОМ
11.00 – 11.30
Молодша група А Трусова Кароліна Київ  
       
Молодша група В Дяченко Денис Київ  
  Убійська Анастасія Одеса  
  Щеглакова Софія Одеса  
СТРУННІ З ОРКЕСТРОМ
12.00 – 13.40
Молодша група А Нахалов Тигран  – віолончель Одеса  
       
Молодша група В Глорія Софія Верховскі – скрипка Канада  
  Іванко Анастасія – скрипка Миколаїв  
  Карпенко Софія – скрипка Київ  
  Кисляк Анна – скрипка Київ  
  Кисляк Софія – скрипка Київ  
 
Середня група  Ващенко Катерина – скрипка Київ  
  Гаврилова Дар’я – альт Київ  
  Дженіфер Маньяна Плангеу – скрипка Київ  
  Сладкомедов Антон – віолончель Харків  
  Шпік Остап – скрипка Львів  
14.10 – 15.50
Старша група  Дегтярьов Євгеній – скрипка Київ  
  Михайлов Олександр – віолончель Одеса  
  Потапова Ганна – скрипка Бєларусь  
  Сологуб Віктор – скрипка Южне  
  Федорченко Олександра – скрипка Київ  
СТРУННІ солісти
 
Середня група  D Грінчак Ніна – скрипка       Київ  
  Щербина Мирослава – скрипка Сєвєродонецьк  
ДУХОВІ з оркестром
16.00 – 16.20
Молодша група Федій Меланія – блок-флейта        Полтава  
Старша група Багріна Ніна – кларнет Київ  
           

 

 

 

 

width=”699″>

27 березня                                        Р О З К Л А Д

вівторок

Концертний зал Національної спілки композиторів України (вул.Пушкінська, 32)
ФОРТЕПІАНО З ОРКЕСТРОМ
12.00 – 13.00
Середня група  Бондарук Едера Луцьк  
  Івченко Анастасія Київ  
  Макарова Олександра Мукачево  
  Сухленко Юрій Харків  
  Тіхонок Єгор Київ  
 
13.10 – 14.10
Старша група  Бондар Петро Київ  
  Маліновський Богдан Бровари  
  Паляруш Валерія Київ  
14.30 – 15.30 Піскунов Денис Київ  
  Поліщук Наталія Дніпро  
  Сидоренко Єлизавета Київ  
  Швець Вікторія Київ  
ФОРТЕПІАННІ АНСАМБЛІ
16.00 – 18.00
Молодша група В  Дует: Сенчина Софія – Вашуріна Варвара  Миколаїв  
  Дует: Кравченко Марія – Романчук Діана Радомишль  
  Дует: Лисенко Арсеній – Лисенко Савелій Київ  
  Дует: Во Дінь Тхань Шон – До Тху Чанг Харків  
  Дует: Сокирук Єва – Цвень Софія Вінниця  
  Тріо: Сенчина Софія – Вашуріна Варвара – Єжонков Андрій Миколаїв  
  Квартет: Родіна Олександра – Лобанова Олена – Толкованова Анастасія – Брайковська Анастасія Київ  
  Квартет: Шепета Стефанія – Торохтій Ніка – Артюх Марія – Свердлов Андрій  Київ  
Середня група Дует: Дудкін Олексій – Орлов Нікіта Київ  
  Дует: Сирота Ганна – Сирота Марія Вінниця  
  Квартет: Нестеренко Зоряна Жиленко Софія – Коваленко Ірина – Кротик Анна            Київ  
Старша група Дует: Федорченко Ірина – Гнатюк Юлія Запоріжжя  
  Тріо: Шлемкевич Юлія – Хряпко Аліна – Верле Діана Київ  
  Квартет: Шерстюк Юлія – Калуга Каріна – Щечка Вікторія – Кукоренчук Тимофій  

 

Київ