Народные

31 березня                                        Р О З К Л А Д                  

субота

Актова зала Ліцею міжнародних відносин (вул. П. Орлика, 13)
НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ солісти
10.00 – 12.00
Дебют  Логвінчук Мілан – баян Новопетрівці             
Молодша група А Козуб Артем – домра Глобине  
  Луценко Софія – гітара Київ  
  Полтавець Марія – бандура Київ  
  Святнюк Артемій – балалайка Київ  
Молодша група В Бушовський Олександр – баян  Новодністровськ  
  Горбач Єлизавета – бандура Київ  
  Денщиков Даниїл – акордеон Київ  
  Кобельчук Олександр – гітара Київ  
  Кописова Карина – домра Чернігів  
  Мамедова Тамара – домра Київ  
  Микитенко Катерина – гітара Київ  
  Михайленко Тарас – баян Суми  
  Онолова Бажена – бандура  Кропивницький  
  Осадчий Володимир – гітара  Київ  
  Парфелюк Ярослав – домра Київ  
  Повстін Софія – домра Київ  
  Полторацький Олексій – акордеон Славутич  
  Рилов Данило – домра Глобине  
  Савченко Нікіта – гітара Черкаси  
  Скиба Аліна – акордеон Пирятин   
  Таіров Мирослав – гітара Київ  
  Тропіна Ніка – гітара Черкаси  
  Тюльпін Юрій – гітара Львів  
  Цикаловський Арсеній – домра Київ  
НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ ансамблі
 
  Дует акордеоністів:

 Полторацький Олексій –

Олекса Валентин

Славутич  
 

 

 

31 березня                                          Р О З К Л А Д                  

субота

Актова зала Ліцею міжнародних відносин (вул. П. Орлика, 13)
НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ солісти
12.30 – 14.30
Середня група С Аль – Хаялі Рашид – гітара    Київ  
  Бережний Тимур – гітара Житомир  
  Бігдан Вікторія – домра Глобине  
  Біліченко Світлана – гітара Умань  
  Бугаєв Назарій – бандура Київ  
  Гайдай Анна-Марія – домра  Київ  
  Ілляшенко Уляна – бандура  Київ  
  Калініч Вероніка – домра Київ  
  Познанська Катерина – гітара Бровари  
  Скворцов Павло – балалайка Київ  
  Чередніченко Михайло – сопілка Київ  
НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ ансамблі
 
  Ансамбль домристів «Каприс»   Дніпро  
  Ансамбль домристів ДМШ № 4   Київ  
  Ансамбль сопілкарів «Соловейки»  Київ  
  Вокально-інструментальний ансамбль «Сузір’я»  Київ  
НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ солісти
15.00 – 18.00
Середня група D Казаков Дмитро – гітара Київ  
  Рожак Христина – бандура  Київ  
Старша група Бєдний Андрій – баян Київ  
  Буга Ольга – бандура Київ  
  Воробйов Микита – гітара Кропивницький  
  Дубасюк Емілія – бандура Київ  
  Шпитальна Ірина – акордеон   Одеса  
НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ ансамблі / оркестри
 
Середня група D Тріо гітаристів «Фортуна»:

Казаков Дмитро – Аль – Хаялі Рашид – Шахраюк Владислав

Київ  
Старша група Дует баяністів: Архипенко Павло – Мельниченко Максим         Харків  
  Дует домристів: Трускало Катерина – Корсун Михайло Київ  
  Тріо “SERBIAN STAR”:

Дрманіч Йован – Марковіч Дарко –                                                                                                                         Джорджевіч Александр

Сербія  
  Народний оркестр народних інструментів «Південна рапсодія» Миколаїв