СТРУННІ ІНСТРУМЕНТИ

Субота 10 жовтня

Учасники ІІ туру

СТРУННІ ІНСТРУМЕНТИ

солісти / камерні ансамблі

Дебют
  Аксіоненко Роман – віолончель Київ
  Бочарова Дар’я – скрипка Київ
        Воловик Софія – скрипка Київ
  Іванов Даніель – скрипка Київ
  Морозов Іуліан – скрипка Одеса
  Педос Ірина – скрипка Київ
Молодша група А 
  Блажевич Тетяна – скрипка Київ
  Грицай Анастасія – скрипка опл Київ
  Іваницька Поліна – скрипка Київ
  Кравченко Поліна – скрипка Київ
  Кріль Варвара – скрипка Чернігів
  Сітшаєва Зарема – скрипка Київ
  Яновська Софія – віолончель Київ
Молодша група В
  Алєксєєва Маріна – скрипка Київ
  Боженко Аїда – віолончель Кропивницький
  Верховський Глорія Софія – скрипка Канада
  Грініченко Ольга – скрипка Київ
  Гурт Вікторія – скрипка Бровари
  Дубровіна Любов – скрипка Київ
  Журавська Наталія – скрипка опл Ірпінь
  Коваленко Ела – скрипка Чернігів
  Ковальська Софія – скрипка Київ
  Месячнікова Анастасія – скрипка Одеса
  Мех Єлизавета – скрипка Київ
  Небесна Ярина – скрипка Київ
  Рудик Георгій – скрипка Київ
  Таран Аліса – скрипка Київ
  Фіглюк Ніна – скрипка Київ
  Чернікова Катерина – альт Київ
  Янг Джонатон Джун Мо – скрипка Канада
       
Середня група С 
  Борисова Ірина – скрипка Київ
  Ворончук Єлизавета – скрипка Бєларусь
  Дрик Дар’я – віолончель Бєларусь
  Калашнік Володимир – віолончель Одеса
  Конопацька Анастасія – віолончель Чернігів
  Маньяна Плангеу Дженіфер – скрипка Київ
  Морозов Андрій – скрипка Одеса
  Недериця Сергій – скрипка Київ
  Новик Михайло – скрипка опл Мирноград
  Смольнікова Поліна – віолончель Бєларусь
  Станко Дар’я – скрипка Одеса
  Титаренко Влада – віолончель Харків
  Шилова Злата – скрипка Бєларусь
Середня група Д
  Тотовицька Наталка – скрипка Київ
Старша група
  Войтович Соломія – скрипка Київ
Молодша група А
  Камерний ансамбль:

Троценко Ірина – скрипка

Петриченко Анастасія – фортепіано

Київ
Середня група С
  Тріо «Бароко»:

Сидоров Лазарь – скрипка

Резніченко Даміан – скрипка

Цимбал Іоанна – альт

Київ
  Камерний ансамбль «Rondo» Макарів
  Камерний ансамбль:

Квінтет ОССМШІ ім. проф. П.С.Столярського

Одеса
Старша група
  Камерний ансамбль:

Новік Михайло – скрипка

Заходякін Арсентій – фортепіано

Київ