Струнные

width=”699″>

31 березня                                          Р О З К Л А Д     

 субота

Мистецький салон КНУ імені Тараса Шевченко (вул. Володимирська, 60)
СТРУННІ ІНСТРУМЕНТИ солісти
13.10 – 14.00
Старша група Батальонок Олександра – скрипка Бєларусь  
  Забишна Галина – скрипка Бєларусь  
  Юзюк Анисія – скрипка Київ  
 
СТРУННІ ІНСТРУМЕНТИ камерні ансамблі
14.20 – 15.40
Молодша група В  Ансамбль скрипалів «Фантазія» Київ  
       
Середня група Дует скрипалів:

           Родь Майя – Скороход Діана

Дніпро  
  Камерний ансамбль «Рондо»:

Пряхіна Єлизавета – Яблунівська Софія – Повар Ігор – Кілівник Ольга – Лелет Валерія – Сидоренко Давид   

Южне, Одеської обл.  
  Камерний ансамбль:

Машкова Анна – скрипка     

Скрипка Мар’яна – скрипка

         Григор’єв Віктор – скрипка

         Войтенко Юлія – фортепіано

Київ  
Старша група Камерний ансамбль:

Батальонок Олександра – скрипка

         Бакунович Антон – фортепіано     

Бєларусь        

 

 
  Камерний ансамбль:

Вінель Аліна – фортепіано

         Матушкіна Ніна – альт

         Семеленов Валентин – кларнет     

Бєларусь  
  Камерний ансамбль:

Сенько Юлія – фортепіано

         Кірейкова Марія – скрипка

         Іванко Олексій – віолончель         

Бєларусь  
  Струнний квартет:

         Коруна Оксана – скрипка

         Слободян Мар’яна – скрипка

         Стальченко Ганна – альт

         Ясінська Марія – віолончель

Київ  
 

 

width=”699″>

31 березня                                         Р О З К Л А Д     

 субота

Мистецький салон КНУ імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60)
СТРУННІ ІНСТРУМЕНТИ солісти
9.00 – 11.00
Дебют  Грицай Анастасія – скрипка Київ  
  Іваницька Поліна – скрипка Київ  
  Сітшаєва Зарема – скрипка Київ  
 
Молодша група А  Білогрива Валерія – скрипка Одеса  
  Журавська Наталія – скрипка Ірпінь  
  Коваленко Олена – скрипка Чернігів  
  Коваль Діана – скрипка Київ  
  Кошовець Анна – скрипка Чернігів  
  Погасій Естер – скрипка Київ  
  Позниш Ян – скрипка Київ  
  Пухальська Христина – скрипка Чернігів  
  Сидорчук Ніка – віолончель Київ  
  Юрескул Дар’я – скрипка Бєлгород-Дністровський  
  Яловець Марія – скрипка Чернігів  
 
Молодша група В Алєксєєва Маріна – скрипка Київ  
  Волотовська Соломія – скрипка                       Бердичів  
  Глорія Софія Верховскі – скрипка Канада  
  Джаліашвілі Ніа – скрипка Чернігів  
  Іванко Анастасія – скрипка Миколаїв  
  Карпенко Софія – скрипка Київ  
  Литвиненко Роман – скрипка  Радомишль  
  Мєсячнікова Анастасія – скрипка Одеса  
  Микитенко Олександр – віолончель Чернігів  
  Морозов Андрій – скрипка Одеса  
  Новик Михайло – скрипка Мирноград  
  Собченко Дарина – скрипка  Київ  
       
11.20 – 13.00
Середня група С  Ковтун Олексій – скрипка Кривий Ріг  
  Костогриз Анастасія – скрипка Чернігів  
  Лейбович Іван – скрипка Чернігів  
  Музиченко Марія – віолончель Київ  
  Ніколаєва Вероніка – віолончель Київ  
  Станко Дар’я – скрипка Одеса  
  Шульженко Евєліна – скрипка Київ