1 жовтня – Міжнародний день музики!

Музика- одна з прекрасних естетичних цінностей людства. Вона сприяє гармонізації нашого загального світовідчування, виступає інструментом самовираження і натхнення, служить джерелом неперевершених відчуттів і емоцій.
 
З музикою людство знайоме з давніх часів. На світі знайдеться небагато людей, які зовсім байдужі до музики. Це мистецтво має величезний потенціал, і багатьом композиторам донині вдається виражати через неї не тільки стан своєї власної душі, але й передавати атмосферу навколишнього світу, повного почуттів і переживань, складного внутрішнього світу взаємин людини і природи .
 
Музика робить життя людей кращим, змушує їх радіти і співпереживати, відкриваючи двері в прекрасний світ звуків і коливань наших власних струн душі. Щорічно цей день, День прекрасного і дивовижного світу музичного мистецтва, відзначається проведенням чудових концертів та концертних програм за участю кращих художніх колективів, музикантів та артистів.
 
Cкрізь звучать невмирущі твори і шедеври музичного мистецтва, що стали надбанням світової культури. Музика ніколи не старіє, вона дозволяє нам доторкнутися не тільки до часів її авторів, але і заглянути в наше майбутнє, відчути автентичність цього моменту.
 
З Міжнародним днем музики!