Математика VII Міжнародного інструментального конкурсу Євгена Станковича

Математичні підрахунки VII Міжнародного інструментального конкурсу Євгена Станковича вказують на те, що у номінації «Гра з оркестром» взяли участь найбільша кількість виконавців: 24 піаніста, 18 скрипалів, 5 віолончелістів та 3 флейтиста. Конкурсанти виступали в супроводі Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України під орудою Романа Будзяка і Наталії Стець.
В номінації «фортепіано» – 130 виконавців (ледве вистачило повних 3 дні прослуховування тільки піаністів-солістів). А струнні – понад 80 солістів (нечувана цифра!), 18 камерних ансамблів і два камерних оркестри. Команди журі в цих номінаціях приходилося ділити на прослуховування старших та молодших учасників.
Непередбачувальна кількість виконавців на духових інструментах – понад 70, 12 ансамблів різних складів та 3 духових оркестри показали високий клас (Віват! Духові інструменти категорично викликають зацікавленість і швидко розвиваються). А ударні! Блискуче! Вибух аплодисментів! Юні віртуози (драйвові хлопчики, які з успіхом виступили на заключному концерті) із молодшої групи ансамблю ударних інструментів «Поліські дзвіночки» не залишили байдужими нікого!
Народні інструменти були представлені широкою географією та цікавими ансамблями різних складів та напрямів: баяністи, домристи, бандуристи, гітаристи, цимбалісти представляли конкурсну програму, як в напрямку ультра-сучасних тем та мелодій, так і твори класичного народно-співочого оранжування. Загалом у номінації «Народні інструменти» змагалися понад 150 учасників.

організовано за підтримки Українського Культурного Фонду